bugün

anne kucağı, baba gülüşü, sevgili omzu onlar yokken de yorganı başına kadar çektiğin yatak, kaynar duş.
bu soruya (bkz: azıcık kenara kaysana) demek en romantik cevap sayılıyormuş.
kabristandır.
bilgisayar başıdır.
Köyümdür. Dert yok tasa yok tam yatıp yuvarlanmalık. Fındık ayı da olmasa yorucu bir iş de yok insan daha ne ister.
(bkz: gazlıgöl)
sevgilimin saçımızi oynadığımız her yer daha huzur verici bişey yok.
(bkz: yeni zelanda)

(bkz: izlanda)

(bkz: grönland)
anne yanıdır.
(bkz: huzurun başkenti)
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Askeriye.

Şaka lan şaka , amına koyim...
cidden iki meme arası. daha huzurlusuna denk gelmedim.
(bkz: kadın omzu)
evidir. oradan başka neresi olabilir ki zaten herkes ve her şey sahteyken tek gerçek insanın evidir.
yatağım.
Bankanın size ait kasası.
Bir bardak su veriyorsa avrat, deh demeden gidiyorsa at ,birde hayırlı çıkmışsa evlat düğüne gitmeye ne hacet. Gir oyna çık oyna . Deh demeden gitmiyorsa at ,bir bardak su vermiyorsa avrat, birde hayırsız çıkmışsa evlat. Cenaze senin evinde gir ağla çık ağla .
deniz kenarıdır.
Sevgilinin koynudur.
Yörsan beyaz peyniri gibi bi fakbadim vardı. Onun kasıkları olabilir.
son derece göreceli bir yerdir.

tizontele ''...Ama biz biliriz ki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektir. Burayı seversen, burası Dünyanın en güzel yeridir. Ama Dünyanın en güzel yerini sevmezsen, orası Dünya'nın en güzel yeri değildir...''
baba rahmetli olup, alınan işler yarım kalınca, vefa bilmez dostlar kapıya dayanınca, elde ne var ne yok satıp borçlar ödenince taşınılmıştır köydeki eski kerpiç eve. önünde 5 basamaklı bir merdiven, her sabah namazından sonra o merdivenler üstünde önce kedilere ekmek veren, sonra giden yakışıklı bir kocanın arkasından sezsizce dökülen göz yaşı, ve sığınacak bir yeri olduğu için sonsuz şükür ve dua eden bir anne.
tam 5 ay boyunca her uyandığımda bu manzara.
-anne usanmıyormusun her sabah bu kedileri beslemekten,
-rızkın dağıtıldığı saatler yavrum derdi,hem biz onların rızkına vesile olalım bizimde rızkımız artsın.
çok uzattım biliyorum, işte o 5 basamaklı merdivende, o şükür halindeki ananın dizi. hayatımda bu kadar huzur veren başka diyar, başka memleket başka yar yok.
anneme göre, sevdiği insanların olduğu her yerdir. annem tabi ki haklı, bir iki ilavem olacak sadece. bana göre evim ve odam, bi de deniz olan yerler. sesi kokusu bile huzur veriyor, deniz şu dünyadaki aşık olduğum bir kaç şeyden biridir.
bence kesinlikle küçükken anne kucağı, büyüyünce anne dizidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar