bugün

sevgidir.

paylaşıldıkça artan, tek şey, sevgidir.
sevdiğiniz kişiye sarılmak. bu kişi eşiniz, kız arkadaşınız, babanız, oğlunuz, kızınız, anneniz ya da yakın arkadaşınız olabilir. sarılmak güven verir, insana kendini mutlu hissettirir. çok geç olmadan sevdiklerinize sarılın.
kavuşmak.
Sevmek ve sevilmek arasında kalıp sevilmeği seçtiğimdir. Dünyanın en güzel duygusu bu olsa gerek. Tabi hemen arkasında ise sevmek vardır.
Uyanıp da saate bakınca daha alarmın çalmasına saatler olduğunu gördüğünüzde oluşan his.
Başarılı bir oyun çıkardıktan sonra insanların sana "hacker" veya "hileci" demesi.
güzel bir rüyada olmak.
Sevdiğinin kirpiklerini hissetmek.
Kavuşmaktır.

Bazen anneye, bazen sevgiliye,bazen bir kitaba kavuşmaktır, bazense bir bebeğe.
Sevmek, sevilmektir.

Hiç eksik olmasın.
fedakarlıktır. 'bakın sizin mutluluğunuz için kendi mutluluğumu hiçe sayıyorum ama sorun değil' demektir çünkü fedakarlık.
birini deli gibi seversiniz, asla ayri kalmaya dayanamazsiniz ve bir gun bir sureligine ayri kalmaniz gerekir. sonra o gunler biter, o karsinizda durdugu an gelir ya ustaa...

o an oyle bir sarilirsiniz ki vallahi colde suya susamis gibi, vallahi zehirlenmis, panzehirini o an almis gibi...

oyle tarifsiz oyle mukemmmel bir his.
sevmek. ve sevginin insanın dünyasını güzelleştiren iyiliğini benliğinde hissetmek. dünyanın en güzel hissi mi bilemem. ama kelimelerin anlatmakta yetersiz kalacağı kadar özel ve güzel bir his olduğunu söyleyebilirim.
özgürlüğü tam anlamıyla hissettiğin ve can sıkıcı sorumluluklardan kurtulduğun an ki duygudur.
Tabiki de çok sıkışmışken tuvalete gitmektir.
sevilmek.
2 saat çişini tuttuktan sonra işemek.
bir bebeğin dünyaya nasıl geldiğine şahit olmaktır. o an anne ve bebeğin kavuşması: dünyada yaşanılan hiç bir his bu kadar bahtiyar etmez insanı.
not: anne olmadım sadece normal doğumda annenin yanında bulundum.
Bir sinema salonunda, o filme odaklanmisken omzuna yatıp kokusunu içime çektiğim andır.
henüz 10 yaşlarındaydım. Herhalde misket falan oynuyorduk. cami cemeatinden bir ihtiyar bizi yanına çağırdı ve ''dünyanın en güzel hissi nedir?'' diye sordu.
çocuk aklımızla bir sürü cevap verdik hatta müslüman olmak bile dedik ama ona göre hepsi yanlıştı. aradan o kadar uzun yıllar bile geçmesine rağmen unutamıyacağım şu cevabı verdi...
''- yiyip içip osurup sıçmak!''
uçmak olabilir. hiçbir kuşu uçarken mutsuz görmedim.
iki memenin ortasında yüzünü basarak kısa zamanlı olarak nefessiz kalmak. tatmadım bu hissi ama olabilecek en büyük hayalimdir müstakbel yarimle ilgili. güzel olur heralde.
sevdiğin insanla yaşlanmayı hayal etmek.. onun yanında uyandığını hayal etmek.. saçlarını okşarken uyuyakaldığını hayal etmek.. sırf bebek uyanmasın diye sessiz sessiz hareket etmek..

buraya yazarken bile içim bir güzel oluyor. bunları yaşarken oluşacak mutluluğu bir düşünün...
Denize, kuma, güneşe, anneme kavuşmak olsa gerek, ya gelse de bi an önce kucaklasam hepsini.
Platonik olarak sevdiğim kişinin aşkıma karşılık vermesi .
güncel Önemli Başlıklar