bugün

Kendini değersiz hissetmek.. Ölsen öldüğünde kokundan komşular rahatsız olana kadar kimsenin haberdar olmayacağı kadar yalnız ve değersiz olmak..
yalanın ortaya çıktığı anda milletle goz göze gelmeye çalışmadan durumu toparlamaya çalışırken mideden throat'a dogru çıkan sıcaklık hissi.
belirsizlik.
Her şeyi yarım bırakmak hiç bir şeyi tamamlamamak. (bkz: ben)
haklıyken haksız durumuna düşürülmek.
insanına göre değişmekle beraber bence;
çok heveslendiğin, büyük bir heyecanla başladığın bir işin, duygunun oluşumu esnasında hevesin kırılması, umutların yıkılmasıdır.
Aldatılmış olma şüphesini yaşamak.
Burnunun en yumuşak kıkırdak yerine yanlışlıkla vurduğun zaman. Paslı bir demir kokusu gelir ve burnunun içine kadar nüfuz eder. Gerçi nasıl becerdiysem hala anlam veremedim. Anlık refleks işte.
Daima değişim ve gelişime maruz kalan insanın, (benim, senin ve ötekinin) kendini gerçekleştirme Enerjisinin varolan durumda potansiyel arz etmemesidir.

Durumun italyan dilindeki şairane ifadesi için;
(bkz: fiyasko)
Benim için çaresizliktir. Gururunu yerlere serıp yapmaman gereken şeyleri yaparsın -hangimiz yapmadık ki - sonra onun sonucunda keşke yerin dibine girseydim dersiniz ya işte o duygu. Yok olma isteği...
Belirsiz duygular...
şefkat arayışı...
Can yakıcı ama öyle.
Ben de suan çaresizim.
utanmak.
Her şey de başarısız olmak.
Bir şeyi her şeyden feragat edecek kadar çok istersin ama o şey gider kendisini o kadar da istemeyen insana ait olur, bunu düşündükçe insanı çıldırtan o his.

Yaşamın ve insanın adaletsiz oluşunun özetidir bu.
Bir işe girmeyi çok istemen bir arabayı almayı çok istemen, biriyle olmayı çok istemen, bir yere gitmeyi çok istemen gibi her istediğim bokta karşıma bu talihsiz his çıkar pis pis sırıtır.
Acaba gider mi duygusu.
Yine mutsuz olur muyum korkusu.
Bu da onlar gibi midir acaba korkusu.
Çaresizlik duygusu.
Acaba doğru mu yapıyorum ikilemi duygusu.
Pişmanlık duygusu.
ozguven eksikliginden kaynaklanan ''ilgiye muhtac'' konumuna dusulunce, hissedilen bokluktur.
Menfaat uğruna kullanıldığınızı anladığınız, o andaki duygudur.
"keşke" ile başlayan her cümlenin yaşattığı duygu.
Hastalık. Ameliyat olacak olmam.
senin olan bir şeyin senden koparılması ve buna engel olamaman.
yapılan iyiliklerin zamanla mecburiyete dönüşmesi, sorumluluğunuz haline gelmesi durumudur.
Değersiz hissetmek.Hiçbir insana yaşatmadım ama bana yaşatan insanın benden daha beter durumlara düşmesini canı gönülden dilerim.
var olmak.
istemediğin yerde zorunluluk yüzünden yaşamak ve kalmak istediğin yere duyduğun özlem.
Yoksayilmak
Umursanmamak
Anlaşılmamak
Gönül almak yerine Hiçbir şey olmamış gibi devam edilmesi.
benim için üst komşu 57 yaşında ki bahriye ablayı düşünerek 31 çektikten sonra ki 10 dakikadır.