bugün

Çok korkunçtu. Kaçıranlar iyi ki kaçırdı
zallın dev vesikalık yarim temalı fptoğrafı tüm ekranı kaplayıp perdelemiş olayın tamamı görülememiştir.
Hala gerçek mi yoksa geyik mi bilinmeyen.
Böyle bir terbiyesizlik daha görnedim hadi biri yaptı da diğeri neden ona uydu hiç beklemezdim ayıp ettiler çok.
Maalesef sonuçları çok utanç verici olmuştur. O iki yazar yüzümüze nasıl bakacaklar bir daha bilemiyorum. Yüzümüze bakmak derken tekrar utanmadan nasıl yazacaklar buralarda.
Harun abi bıkmadın mı bu başlıktan. Evet.
lahmacun yedik. sıyırdık kafayı.
yorgun argın işten geldim. Bir sohbet sitesinde takılırken prenses nickli manita gördüm. Açtım fotoğraflarda çok güzel sekxsy çıkmış. hatun resmen şahane. Saraya soytarı lazım mı diyerek sohbete daldım. random bir gülüşle yok değil dedi. Kafayı kazıtayım firavun kedisi diye besle beni falan diyerek iyice sıvadım. Halbuki olayım tamamen makara iken sen iyi bir çocuğa benziyorsun dedi. Neyse mevzu ne okudun ne iş yapıyorsuna falan geldi, türk ortaklı dünyaca ünlü bir firmada çaycıyım dedim. Bir çayını içmeye gelirim deyince olur beklerim yazdım. Konu kitaptı sinemaydı yemekti derken sabaha karşı whatsapp geçtik.

Öğlen whatsapptan nerdesin yazdı. Ulan bu öyle bir kelime ki acaba hata mı yaptım diyerek duraksayıp 15 dakika düşündüm. Bir ara sen zahmet etme abi ben böbreği paket yapar yollarım diyecektim. Vazgeçtim sadece yemekteyim yazdım. Çayı demlediysen geliyorum yazdı. iyice kıllandım yok ulan dedim mümkün değil aga o kız bir günde iki üç saatlik sohbetle bu cesareti toplayıp gelemez. Sonra çaycı değilim aslında ama güzel demleyen yer biliyorum sen gel dedim bekliyorum. götün teki işletiyorsa birbirimize girelim bari diye çağırdım bunu carrefour avmnin otoparkına.

kızın sitedeki fotoğrafı açtım sağıma soluma bakınıyorum. O gün de öyle paspalım ki doğam gereği her gün sabahlara kadar oturup 3 saatlik uykular yüzünden işe zor yetiştim. Hani donu içine sokuşturmaya çalışıp bir yandan ayakkabıları ayağına geçirmeye çalışıyorsun ya öyle işte. Saçlar desen dün yıkanmadığı için yarım yağlı karmakarışık.

Hacı bir baktım karşıdan böyle bildiğin 1.70 boylarında elinde telefonla gayet hoş bir hatun geliyor. Yanına gittim tokalaştık falan. Gerçek onun anlatmasıyla ortaya çıktı tabi. 12 yıl geçti aradan kendisi liseden arkadaşım Feride. 1 yıl beraber okuduk sonra o okulunu değiştirmişti. Kendi ismini kullansaydı belki bende onu anımsardım. internetten kendini tanıtmama sebebi daha çok hoşuma gitti. Yıl sonu ayrılırken Herkese imzalattığı beyaz gömleği de yıllarca saklamış ve benim imzamı bana göstermek için yanında getirmiş. Arkadaşlarımızdan ve hala görüştüklerimizden bahsettik.

Şimdi burada akıl almaz olay ne amcık paparası dediğinizi duyar gibiyim. Akıl almaz olay yok ki zaten lan, aklın sınırları var sadece ve siz o sınırı aştığınızda aklınızın almadığını zannediyorsunuz hepsi bu.

Oha lan beylik laf ettim yukarıda yalnız. 1800 lü yıllarda yaşasam hepiniz sosyal medyada paylaşırdınız değil mi götler?!?!.
(bkz: yine mi sen)
görsel
Üzgünüm ben bakamayacağım.
aklım çıktı, o nasıl bir şeydi öyle.
yine mi yaşanan akıl almaz olaydır.

her gece yaşanmasa rahat uyuyamayacağız zaten artık.
Benim aklımın almasıyla birlikte kapanmıştır.
Yether mk yetherrr diye haykırasımı getiren olaydır.
beni çok korkutmuş bir olaydır. lüttfen bir daha yaşanmasın ve sorumlulara gereken ceza verilsin.
Kıt aklınızdan dolayı almıyordur aklınız.
trabzon deplasmanda yenilmeyip berabere kaldı.
sonra neden uzaylılar bizden nefret ediyor diyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=m_V82rMIoLA

inse onu bile silkeceksiniz amk.
Yine patladi dedigim durum.
Lan adam keklemek nedir nasıl yapiliri uygulamali yapiyorsunuz.
Rezil bir olaydı. Sözlükte ahlak denen bir şey kalmamış artık. Namus kalmamış.
Sazan avı nedir nasıl yapılır izliyoruz.
(bkz: çok fena keklendik altan)

ama harbi büyük musibetti.
Önceki gece değil miydi o?
dün iyi ki uyku tutmamış derdirten.
ablacım sen her gece her gece sen yediyüzelli milyar sen hepsini yedin*