bugün

Şaka maka bir yana ama o ifşalanan kızın sonunu merak ettim. Ama güzel kızdı burdaysa dm bekliyorum.
O sırada olayı gören kişi sayısı bir elin parmakları kadardı. Dün gece olan dün gecede kalır herkese yaymayın.
dün gece konuyu tamamen kapattığımız olaydır. neden tekrar açmaya çalışıyorsun? hukuki anlamda zorluk yaşayabilirsin, ben uyarayım da.
ramazan falan dinlemediler.
büyük bir skandal idi!
Her an herşey olabilir.
ss'ler mevcut, isteyene bayanlara gönderirim, birazcık nude karşılığında. naçizane.
umarım bir daha yaşanmaz.
inşallah tekrarı olmaz.
iki gece once yasanan ahlaksiz olaydan daha ahlaksizdir.
gece uyumayanların şahit olabildiği olaydır.
sözlüğün bittiğini defalarca yazdık. bu olay bunun tescillenmiş halidir. allahtan modlar kaldırdı da yayılmadı fazla.
Tuhhhhh bide erkek erkeğe. Ayıp ayıp.
bir kaç kişinin silik yemesiyle sonuçlanan olaydır.
herkesin entrylerini silmesiyle sonuçlanmış olaydır. markus sen neymişsin be abi.
delikanlı ipne entrylerini silmez dedik ama sildiler. tam bir günah gecesi *
tarihi sonuçları olmuştur bu elim olayın. kızlara ultimatom niteliği taşır.
bugün yaşanmamıştır.
gece 2 3 sularında moderasyon yaşanan rezalete müdahale etmiş ve birkaç yazarı sözlükten şutlamıştır.
valla sabaha kadar buradaydım, yine beni aranıza almadan bir şeyler yaptıysanız hakkımı helal etmem.
Peki bu başlığı uplarken bahsi geçen olaydaki şahısların ne kadar üzüleceğini düşündünüz mü? Nerde özel hayata gizlilik?
rica ediyorum konuyu tekrar gündeme getirmeyin. kız yeterince üzüldü.
O neydi öyle ya cok uzundu.
moderasyonun ilk kez zamanında müdahale ettiği, bir erkek olsam bile sözlükte görmek istemediğim olaydır.
Bütün yazarların yüzünü kızartmıştır.
Dilerim bir daha yaşanmaz.
çok şaşırtmıştır.
güncel Önemli Başlıklar