bugün

Bunu yapan insan bozuntularının, Ceza olarak dilleri kesilmeli sağır edilmelidirler ki yaşayarak anlasınlar engelli olmanın nasıl bir duygu olduğunu.
adananın suyundan mıdır ekmeğinden midir ulan adamlara baksanıza hulk a dönüştüler 3 saniyede.
Tepki gösterecektim, sonra olayın adana da olduğunu gördüm.
Dördü engelli bir gence saldırıyor üstelik arkadan. Sonra da delikanlı diye geziniyorlar. Hayatın bir adaleti varsa herbirinin ayrı ayrı aynı durumu yaşamasını isterim.
Görüntüleri izlerken içim titredi.

Güçleri anca gücü olmayana yeter böyle şerefsizlerin.

Üniversite okuyorlarmış direk okuldan atılsınlar.
Şöyle olmuş olabilir.
-birader şu parayı uzatsana.
Ses yok
-kardesim sunu uzatsana
Ses yok
Birader sorunun ne sesin ha
Ses yok
-konuşsana lan
Ses yok
Gel lan buraya amk.
O yumruk atan adamın anasının klitorisinden tavana asıp hemen önünde gorillere siktirmek istiyom.
ülkenin çeşitli yerlerinde başka objeler ve subjelerle belki her gün olan bir olayın basına yansımış tekerrürüdür. duyma engelli bu genci darp edenlerden şimdi vatana millete hayırlı insan olmalarını mı bekleyeceğiz. hapiste çürüsünler.
darp icin cezalarin caydiriciligina bende inanıyorum. yakalanmis olmalari icimi rahatlatti. iclerinden birinin tip ogrencisi diger ifadeyle universite ogrencisi olduguna ise hic sasirmadim. 5 siktan birini sectigi icin başarılı sayilan, okumayan-sorgulamayan, toplum icinde var olmaktan bihaber, ozgurluk kavramini cok ama cok yanlis anlamis milyonlarla dolu sokaklar.
ben darp edilen engelli kardesimize acil şifalar diliyorum ve inanıyorum ki suclular en ağır sekilde cezalandirilacaktir. alacaklari ceza tum dengesizlere ibret olur umarim.
ilk yumruğu darp edilen kişinin atması iyi olmamış. tahrike girecek olay ama bu kadar darp edilmenin bir cezası olmalı. bu şerefsizler ceza almalı.
üzücü ve sinir bozan olay.

saldırganların ruh sağlığı yerinde değil sanırım.