bugün

Katledilen kardiyoloji doktoru.
Dünya üzerindeki ölümlerin yüzde 40'ı dolaşım sistemi hastalıklarından olurken; yaşlı annesini kurtarmaya çalışan doktoru suçlayan aşağılık bir cahil tarafından
Devletin binasında
Devletin ona tahsis ettiği odada
Hastaları tedavi ederken
Öldürüldü.
Sekreteri silahı engellemeye çalışırken
Öldürüldü.
Sabah kız çocuklarını öpüp -devletin- hastahanesine giden bir doktor kendi odasında kurşun yağmuruna tutuldu.
33 yıllık hayatım hastanelerde geçti. bu doktoru tanımıyorum ama öyle doktorlarla tanıştım ki bazıları resmen sizinle dalga geçer bir tavırda oluyor ve yakınınızın hayatı o tavırdakiler için umurlarında değil.

hasta ya da hasta yakını yerine kendimi koymaktan öte bizzat ben 33 yıldır o doktorların hastasıyım ve o psikolojide içinizden onları parçalamak geliyor. siz canınızla uğraşıyorsunuz ve karşınızda sizinle dalga geçiliyor bir düşünün.

tekrar söyleyeyim bu doktoru tanımıyorum belki yukarıda yazdığım gibi bir doktor değildir ama siz siz olun hemen sadece suç işleyen tarafı tek başına suçlamayın.
2 kız çocuğu babası genç bir doktoru yaşlı annesinin ölümünden sonra odasında katleden aşağılık bir orospuçocuğunu haklı gören bir dangalağın entry girdiği başlıktır.
olayı bilmediğini ve doktoru tanımadığını söyleyip genel geçer bir entry girildiği halde bunu anlamaktan aciz dangalakların entry girdiği başlıktır.