bugün

doğum gününde canımlı cicimli sahte sevgi dolu birsürü mesaj alanların yanında kendi duvarındaki üç beş gerçek kutlama mesajından dolayı kompleks duygular içine girmek istemeyen insanların yaptığı eylemdir.

neymiş efendim doğum gününü gerçekten hatırlayanlar kutlasınmış. bunu savunanların kaçı acaba ilkokuldaki samimi olduğu, sonradan fazla görüşme fırsatı bulamadığı ancak hala samimi duygular beslediği arkadaşlarının tamamının doğum gününü ezbere bilip hangi koşullar altında olursa olsun ne kadar yoğun, sıkıntılı vs zaman geçirirlerse geçirsinler o günü unutmadan daima arayıp sorarlar merak etmemek elde değil.
sanal kutlamalara karşı koruma duvarı oluşturmak.
Zaten gerçekten kutlamak isteyen insan ya yanındadır ya da yanında olamıyor olsa bile özel bir mesaj atar. Sonuç: Doğru bir harekettir (gibi geliyor).
facebook kullandığım dönem boyunca arkadaş olduğum kimsenin yapmadığı durumdur. aksine kapalıysa bile doğum gününün haftası açarlardı.
facebook kullanacaksan böyle kullanacaksın ki düzgün bir sayfan olsun. yalaka insan dolmasın. hatırlayan kutlasın. canımlı cicimli tanımadığın bi sürü insandan mesaj alacağına sevdiklerinden alırsın. oh be.
ilk sayfada birkaç entryde de belirtiği gibi olayın en basit çözümü bir hafta önceden doğumgünü tarihini değiştirmektir. Yoksa yok duvar kapatayım, yok mesajları kapatayım artistliğine gerek yok.
facebook'ta doğum günü kutlama samimiyetsizliğine maruz kalmamaktır.
güzel bir davranıştır.

fakat duvarı kapatmaktan ziyade doğum tarihinizi kaldırırsanız daha mükemmel olur gibime geliyor.
hepsine bir bir cevap yazmaya üşenen kişidir. onun yerine hiç yazmasnlar daha iyi diye düşünür.
sanal alemdeki kardeşimciler canımcılara karşı yapılabilecek güzel bir eylemdir. zira 20 gün sonra yapmayı düşündüğüm eylemdir.
sanarsin ki berlin duvarini kapatiyor.
Akıllıca bir hamledir . 150 kişi doğum gününüzü kutlar ama kapatırsanız , taş patlasa 30 kişi mesaj atar .
samimiyetsiz kutlamaları sevmeyen insan işidir. *
cevap yazmaya üşenenlerin yaptığıdır. hem ne gerek var, herkes kutlamasa da olur.
"dogum gunu ayagina tanismak" ne lan.

oglum facebook'ta zaten tanistigin kisiler yok mu, nesiyle tanisiyosun?

kisi kendinden bilirmis isi. te hey tey.
Üç yıldır kapalı. En güzelini yapmaktayım . Ne o yıllarca konuşmadığın insan gelir o gün duvarında yazar. Saçma sapan bir cümle ile. Hiç gerek yok böyle şeylere. Kapatın gitsin maruz kalmayın samimiyetsizliğede.
duvarini yapmacik mesajlarla batirmak istemeyen kisi eylemidir.
birden fazla flörtü olabilecek insandır.
doğum gününü saklamayan ama duvarı kapatarak yeaa ben önem vermiyorum öyle şeylere çok kuullum imajı yaratmaya çalışan insan eylemi.
kıl olduğum insan güruhu. biz de ölüyorduk senin doğum gününü kutlamaya sanki kendisi bir obama o denli bıkmış göz önünde olmaktan.
ben marjinalim havası verir. ergen arkadaşa yazık. evet.
hep kapalidir en iyisi budur.evet
tebrikleri özelden alacak insandır.
Kimin sizi mesaj atacak kadar önemsediğini gösterir.
Doğum tarihini gizlemekle aynı sonuca ulaştırır.
az kişinin yazmasından hiç kimsenin yazamaması mantığı. daha doğrusu gerçeklere uyanış korkusu.
güncel Önemli Başlıklar