bugün

Market markaları içinde alanında en iyisi olan üründür. Bim'de satılır. Özellikle tava yoğurdu da tavsiye edilir.
Süt alırken marka değil tadına bakmak gerekir diye düşünüyorum. Zaten her ürünün kendince marka değeri var. Bizim ufaklığa marketlerde satılan tüm sütlerden aldım torkudan başkasını icmedi.
diğer sütlerin tadını bilmediğimden kıyaslayamadığım süt. çok zengin olsam da bu sütü içerim kesin.
Dost yoğurttan daha güzel olduğunu düşündüğümdür.
Dost yoğurt bozmuş bayağı, hiç asit ekşilik tadı yok.
tadı pınardan bile iyi.
Günlük üretim ve satış adeti ile turkiye'nin en çok tüketilen uht süt markası.
Kendini seven bir insanın iç(e)meyeceği süt markası.
aoç'nin 1 litrelik sütü 4.10 tl'ye satılıyor, 1 litrelik dost süt ise 1.95 tl mi ne. acaba neden bu kadar akışkan? çok ilginç.
ilk yudumda ağızda kalıcı bir yoğunluk bırakıyor. rengi ve dolgunluğu yerinde. bardağı çevirdiğinizde iz bırakan ölçüde bir akışkanlığa sahip. notalarında zerzevat yemiş bir ineğin memesi değilde, bir kimyagerin kavanozunda köpüren gazlar hissediliyor. c02 ve koruyucu içeren gazların kokusunu yutmama rağmen halen hissedebiliyorum. servisten önce biraz havalandırmak gerek.
görsel
çileklisi güzeldir.
2000 senesini hatırlatır. Yeni taşındığımız yerde bim vardı sürekli evde bulunurdu...
süt değil mi, iç gitsin.
görsel
pınar, sütaş gibi ürünlerin yanında kokusu bile olmayan üründür. bu yüzden gıdada ucuza kaçmayınız.
metan gazı üretininde kullanılan hammaddedir.
içmeyin amk buram buram kalitesizlik kokar.
Süt bi yana da o meyveli yoğurtlar çok güzel.
Ülker üretiyor bildiğim kadarıyla.
Sütten hiç hoşlanmayamama rağmen açlıktan ölmek üzere olduğumu hissettiğim için az önce içtiğim süttür. (bkz: bim)
yalnız kendi dairemde yaşadığım dönemde kullandığım süttü.şimdi kullanmasakta pek. iyi süttür.
türkiye' nin en çok satan süt markasıdır.
en son aldığım pakette Balıkesir kay süt tarafından BiM için üretildiğini okuduğum fiyatı uygun tadı güzel sadece bimde bulunan süt markası.
Bayatlamış sütlerinden muazzam kurt fışkıran ama buna aldirmayip pastörize makinesine katılan ve ilk günkü gibi olan sut.
yarım yağlısının kutusu turuncu rengi, tam yağlısının kutusu mavidir.