çok faydası dokunuyor şu saatlerde.
bastığım 3 kişi sayesinde sözlüğü bi anda anti- tayyip mekanı olduran enfes tuş. meğersem 3 tane aktrol varmış.
Nerede var kendini trol zanneden beyinsiz Adam basarım Donuza defolur gider.
Çalışmayan butondur.
sözlüğün en güzel butonudur. mal yazarları donuza al bir daha görme.
yeterli değildir. yanında '' başlık kaldır '' özelliği olması lazım. ama kullanıyorum.
Gerçekten sözlüğün en harika özelliği. Net 200 kişi vardır donuzda. Belki daha fazla.
ben kullanmıyorum. sonuçta onlar da insan.
insan demişsiniz ama bildiğin bunlar aptal orospu çocuğu
Eskilerden birisini donuza ekleyip çıkartmıştım. Kullanmıyorum yani. Trol de olsa zıt görüşlü de olsa herkesin yazmaya hakkı var bokunu çıkartmamak sureti ile. Bokunu çıkartanları pek kaale almayın onlar bir süre sonra uçuşa geçer zaten.
mizah yaptığını sanıp boş konuşanların arttığı şu tatil günlerinde kullanılmaması elde olmayan butondur. sizin de kullanmanızı öneririm.

karşıt görüşe karşı kullanmak aklı yerinde kişinin yapacağı eylem değildir. cinsellikse ona da varız lakin bu sizin yaptığınız cinsellik muhabbeti ergenliğin bile altında. ne ergenler tanıdım yetişkinden üstün ne yetişkinler tanıdım ergenliğe ulaşamamış. (yaş kıstası dahilinde.)
Korku kapanı.
Sözlük Trollemeceye karşı en etkili siyahtır.
Trol mrol yok bam bam bam butonu.
eziklerin kullandığı buton.
tahrik amacı taşıyan ve laftan anlamayan trollerden insanı kurtaran buton. hiç kendinizi yormayın, ekleyin donuza gitsin.
Şu mına yan bastığımın butonunu koydun. Eyvallah bari donuza( dokuz değil) aldığım adamın başlığını gösterme. Sikik. Diye isyan ettiren başlık aynı düşüncedeyiz biliyorum çünkü ben sarhoşken aynı fikirdeyizdir.
abberline isteği üzerine eklendiği ne dair rivayetler var.
bu donuza aldığımız sürüngenlerin açtığı başlıkları da görmesek olmuyor mu amk..
Gece gece gene ışıldayan düğme.
bugüne kadar hiç kullanmadığım ancak bana karşı kullananın olup olmadığını bilmediğim butondur.
bineceksin sırtına basacaksın donuz butonunu basacaksın donuz butonunu.

Şimdiye kadar tek bir kişi için kullandım o da yanlışlıkla oldu. Sonuçta bir sayfada boş boş entry silsileleri görmek pek de hoş değil.
artık öksüz ve yetimdir.

(bkz: abberline ın hesabını silmesi)
yobaz, örümcek kafalı, atatürk düşmanlarının kafalarına tak tak vurduğum buton.

kafam rahat.
donuz'a alınan yazarların başlıkları da görünmese daha şık bir hal alabilir kanımca.

belki de bir ayarı vardır lan, bir kurcalayayım.
ilk defa kozalak için kullandıgım butondur.