bugün

görsel
Şahsıma göre Trup yada de Donald duck. Asla tam adını söylemem.
Adam önce çocuk gibi Bana ne bana ne diye dudak büktü sonra ortalığı yaktı. Baya denedi şansını Helal olsun valla.
gta 5'te filmi yapılmış.

https://youtu.be/au9j241DfHM
10-15 gün sonra yakacak abd'yi bence. öyle görüyorum.
''Kargaya yavrusu şahin görünür'' hesabı amerikalıların bir kısmının şahin diye sevdiği kargadır kendileri.
Çok fena s. ki tutmuş, başkan eskisi. Bakalım neler olacak, en iyi ihtimal siyaset arenasından silerler. Unutulur gider...
görsel
Trampete kalmayan dünya sana da kalmaz zalımın kızı.
görsel
Twitter başta olmak üzere her dijital platformdan banlanmış abd başkanı. Trump, Amerika’yı Yahudi gücünün işgalinden ve boyunduruğundan kurtarmak için savaştı. Yahudilere büyük tavizler vermesi, onları teskin etmek içindi. Amerikan halkı, dünyanın en fazla güdülen halklarından biri. Seçimlerde bunu gördük özellikle: Yahudilerin kontrolündeki Amerikan medyası, vargücüyle Trump’a saldırdı, yalan haberlerle Trump’ı maymuna çevirdi, kelimenin tam anlamıyla, fenâ hâlde şeytanlaştırdı. Amerika’daki müesses nizam, postayla oy kullanma diye atadan kalma yöntemlerle gerçekleştiren bir oy kullanma mekanizması icat etti. Postayla kullanılan oylarda büyük hileler yapılmış olabileceğini düşünmemek için ahmak olmak gerekir. Trump, seçimlerde bundan şikayet edip durdu! Koskoca ABD Başkanı gözünün içine baka baka görevinden uzaklaştırıldı müesses nizamın sahibi Yahudi lordlar tarafından!
abdnin çıkarlarına aykırı davrandığı için uzaklaştırılan başkan.
kennedy gibi öldürülmemiştir, sebebi ise sosyal medya + taraftarlarının onu daha fazla destekleyeceğindendir.
başkanlığı zamanında abd tarihinin en düşük işsizlik seviyesini görmüştür.
Twitter hesabının kapatılması kendisini özgürlükçü, demokrat, sevgi pıtırcığı, hümanist olarak gösteren sol liboş politik doğrucu sjw tayfanın aslında ne kadar da totaliter ve baskıcı olduğunun kanıtıdır. bugün trump'ı yarın kafalarına esmeyen herkesi yasaklayacaklar.
yok efendim trump diktatörlük getirecekmiş de falan filan. bunu diyen adamlar aynı zamanda hdp'yi 6 milyon oy aldı diye meşru görüp savunuyor.
ek olarak erdoğan ve biden'ın arası düzelirse, erdoğan gelecek seçimi kıl payı kazanırsa ve muhalifler isyan ederse bu sefer bizim muhalif hesapları yasaklarlar.
Ben de başkanın net hileyle kaybettiğine inananlardanım ama az daha hileyle bile düşürülemiyormuş. detaylı seçim analizine baktığımızda geçen seçimlere oranla oyu bir tek beyaz erkeklerde düşmüş. Cumhuriyetçi seçmenin tipik profili beyaz erkektir. Yani trump sadık seçmenin dönmesi yüzünden kaybetmiş. Onlar da pandemi nedeniyle işsiz kalanlar. Latinlerden yüzde40a yakın oy almış ki partisi için muaazam bir oran bu(mhpnin kürd seçmen oranını düşünün)

Demokratlar milyonlarca göçmeni vatandaş yaparak ülkenin demografisini bozmak ve başta teksas olmak üzere kritik bir iki eyaleti kurtarıp siyaseti domine etmek isteyecekler. Fakat latin kökenli bir cumhuriyetçi aday planlarını götlerinde patlatabilir hem de bir sonraki seçimde.

Bir sonraki seçim demişken trump şu baskın işini aklayabilirse geri gelebilir. Demokratların trump'ın yönetim başarısına ulaşmasi mümkün değil. Trump pandemi yönetimi hariç 4/4lük başkanlık yaptı.

Halkı için yakın tarihin en başarılı başkanıdır net.
abd’yi yeniden great yapabilecek potansiyeldeydi. önüne set çekildi. şimdi siyonist biden aracılığıyla abd’nin hegemonyasının bitirilip çin’e yol açılacağı bariz.
Tarihin gördüğü en vasat liderlerden biri.
Dünyayı sikine takmıştır.
gta 5'deki efsane filmi.

https://www.youtube.com/watch?v=au9j241DfHM
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: yüz verme sen feministe vur yumruğu komüniste)

vergi iste donald trump.
sarı yelesine gurban

asrın reyizi

milenyumun başganı

reyiiiiiizzzzzzzzzz

başgaaaannnnnnn

donald trump.

https://www.youtube.com/w...0k&ab_channel=VidoMax
aslen rizelidir.

https://www.birgun.net/ha...-kez-yalan-soyledi-331176
4 yıl boyunca 30binden fazla yalan söylediği tespit edilmiş
Bizde onu bir günde söyleyenler var.