bugün

arar aramaz " iyi akşamlar, buyrun özge hanım." diyerek beni dumura uğratmış, adres değişikliği yaptığımı söylediğim zaman da ise " aaa hayırlı olsun 30 dk içinde borcamımızı alrak ev görmesine geleceğiz" demesini beklediğim pizzacıdır. onlar ki gökte yıldiz, ay, kemençemde yaydur.
acılı etli pizzaları çok kötü, birde şunu deneyelim diye atlamayın. acılı balkan kenarıda berbat olmuş bu arada.
buraya dev para vereceğime burger king e veririm dediğim vasat firma.

amerikalılar ağzının tadını biliyor amk.
olum bu ney laaaaan dedirten pizzaci.*
telefon ile orta boy double cheddar biftek domates ve siyah zeytin siparisi verdim. cok temel ve basit bir pizza. sadece 3 malzemeli olmasi falan. kampanya var bir alana bir bedava istermisiniz dedi dedim olur beles ne de olsa. ne kadar tuttu dedim 40 (kirk) lira dedi. her ne kadar saskinliktan kucuk dilim gotumden ciktiysa da cok cool devam ettim hic bozuntuya vermeden. tekrar kontrol edermisiniz hesapta yanlislik var mi dedim kadin hayir diyince oldu o zaman size iyi gunler dedim. ama beyefendi siparis diye sorunca ayni coollukta hanimefendi iki tane 3 malzemeli son derece basic bir pizza soyledim ustelik bir tanesi sozde bedava ve 40 lira hesap cikardiniz hesapta da yanlislik yoksa eger daha fazla uzatmaya gerek bile yok. mantikli bir aciklama bulamayacaginizi ve tek amacinizin milleti somurmek oldugunu varsayiyor kapatiyorum dedim. peki iyi gunler dedi kapattik. neyin kafasini yasiyorsunuz olum siz. o paraya ya adam gibi kaliteli bi yerde yerim yada 3 4 defa burger vs gibi bir yerden yerim amk.
dün rekor kırarak 53 dakikada pizza getirmiş pizzacıdır.üstüne de şubemizin bölgesi dışındasınız diyerek ücret talep ermişlerdir. lan yürüyerek o şubenize 15 dakikada ulaşıyorum. gerçi 2-3 görüşme sonrası para iadesi veya ücretsiz pizza dediler o ayrı.

o pizzayı alınca bir daha sipariş veren faşoyu öpsünler.
acıkınca kafan domino's'a gider..
üstüne tanımam. gerek lezzet olsun gerek müşteri memnuniyeti çok güzel çalışırlar. canlarım.

ps. iş bu entrym italyan restaurantlarında vb ciks yerlerde arz edilen pizzalarla karşılaştırmayı içermez.
büyük boy pizza 35 liradır. çok ucuz (bkz: yersen)
mangal pizzası müthiştir. fakat son reklamındaki arabeskvari melodiyle beni hayal kırıklığına uğratmıştır.
basket maçlarını sunmasa maç oynanmayacak sanan seyirci grubunun varlığını kanıtlamıştır.
devamlı kampanya var diye ortalığa düşen ancak yaptığı kampanyadaki verdiği pizza kediyi bile doyurmayan firmanın ta kendisidir. Ayrıca motorlu elemanlarıda şişlinin rallicileridir.
bu ülkede amnbulanslar, itfaiyeler bile 30 dakikada orada oluruz diye garanti veremezken 30 dakikada kapınıza iade diye slogan bulmuş olan dandik pizzacı.
her seferinde geç getirirler. görevli eleman hep"abi valla ilk görevim bu seferlik görmezden gelin be" diye de duygu sömürğüsğ yapar. istisnasız hepsi.
iğrenç pizzalar yapan pizzacı. amerikalılar bile nefret eder.
haftada 3-4 kez çeşitli kampanyaları ile ilgili sms atan pizza restaurantları zinciridir.
Kampanya dışı pizza almanın enayilik olduğu pizza firmasıdır. 1 büyük boy fiyatına, kampanya ile 2 büyük boy + 1 lt cola satan ilginç bir pizza firmasıdır ayrıca.
3 kuruşluk hesaplar peşinde koşan, son kez pizza aldığım, şark kurnazı firma.

Şu günlerde bi reklamı dönmekte tv lerde.

Aynen şöyle; 1 orta boy pizza alana 1 orta boy + 1 litre kola. Altında hayvan gibi 14.90 yazmakta.

Peki bu hamur işi firmasını arayınca ne diyorlar; 14.90 pizzanın indirimli fiyatı. Pizza aslında 28.90. Eve serviste 28.90 fiyatı geçerli. Gel al serviste indirimli fiyat geçerli..

Abi edebiyata bak sen. Ne anladınız? Hiçbir şey değil mi?

Ben salak da kalktım tükana gittim. Bi orta boy pizza alana 1 bedava kampanyasından istiyorum diyorum. Adamlar sanki böyle bir şey ilk defa duymuş gibi davranıyorlar.

Abi diyorlar. Pizza 28.90. indirimli fiyatı 14.90. Ulan diyorum reklamdaki 14.90 ne o zaman.

Abi yanlışlık olmuş diyorlar.

Bir tane alırsan 14.90 mış. 1 alana 1 bedava istersen 28.90 mış.

Dedim allah sizin belanızı versin.

Siz de öyle deyin.
£2 fiyatindadir. cok iyi bi fiyat.
kampanyalarla, güne özel indirimlerle insanların kafasını karıştıran pizza şirketlerinden biri. şükürler olsun ki lahmacun gibi bir yiyeceğimiz var. standart 2,5 tl.

normal orta boy pizza 12.90 tl.

mesaj gelir "bugün size özel orta boy pizzalar %50 indirimli"

ararsınız:

- 12,90 tl lik pizza dan istiyorum, bugün bana özel %50 indirimli olacak.

- olmaz efendim kampanyasız ürünlerde geçerli o.

- ee onların fiyatı ne kadar?

- 26 tl.

- o zaman ondan olsun. bana özel kampanya yapmışsınız geri çevirmeyelim.
eskişehirde iken çok yemişliğim vardır. ancak öğrencilik bitti , hala niye sms atıyorsunuz kardeşim? hep öğrenci olacak halimiz yok, hele hele sürekli es es te olacak halimiz hiç yok ya ?
an itibarıyle menüsünde sucuk bulunmayan pizzacıdır. hadi ketçap mayonez olayında havanızı yedik de sucuktan ne istediniz insafsızlar.
22 ve 24 yaşındaki kuryelerinin cin gibi olduğu, fakat 23 yaşındaki kuryelerinin cahil olduğu şirketmiş. ayrıca müdürüne günde bir büyük extravaganzza parası ücret vermesine rağmen çalışanına geç ödeme yaptığını, çalışanı tarafından b.k atılmasının sebebinin bu olduğunu düşündüğümüz şirket; zira müdürüne 900 tl maaş verebilen (iddialara göre), ama bunu da geç ödeyebilen şirketleri "aslında bu kişi b.k atıyor, domino's pizza maaşını ödememiştir, ondan bok atıyordur" diye andavalca düşünerek bağrımıza basmalıyız mokar hastası bir halet-i ruhiyeyle.

bir de cahil diye nitelendirdiğimiz sözümona kuryeleri ekşisözlük'te türkçe, anlatım ve imla açısından mükemmel cümleler kurabilirken cahil diye nitelendiren kişilerin cümlelerindeki hataları incelediğimizde ne acayip bir ülkede yaşadığımızı düşünmekten başka bir b.k yapmıyorum, daha ileriye gitmiyorum, gerek yok.

zaten pizza deyince aklına sadece domino's pizza ve pizza hut gelen adamdan korkacaksın hafız.
Orta Boy karışık pizzasi güzel olan Pizzacıdir.
bugüne kadar en fazla 3 pizza sipariş etmişimdir ama sürekli adresime reklam broşürü falan gönderiyorlar. sırf gıcıklığına pizza hut'tan ısmarlıyorum.
cok iyi calisanlari var. Cok comert. Gecen kucuk boy pizza alacaktim ama param biraz eksikti. Buna ragmen adam ustalara pizzayi yapmalarini soyledi. Normalde benim aldigim pizzaya sadece 1 malzeme koyulur ama adam 4 tane secmeme izin verdi. Ben inanamadim haha. Bu kadar az parayla cok guzel pizza kaptim resmen. Cok iyi bi adamdi. Bana bedavaya sos ve icecek verdi ustelik.

Iyi ki o sirada dukkan bostu yoksa diger musteriler onunde biraz sorun olabilirdi. Sagol pizzaci adam. Helal et.
her çarşamba sms gönderir. unutmaz. hayırsız vefasız arkadaşlardan daha yeğdir. hiç pizza siparişi vermesemde hep mesaj atar sağolsundur.