bugün

Genelde kezbanların giydiği topuk şeklidir,yada ben giyenleri kezban sanıyorum. Halbuki aynı yükseklikte ince topuk giyse acayip tahrik olurum ama bu dolgu topuk hele ki dolgu malzemesi hasırsa bütün enerjimi alıp götürüyor.
babet giymekten çok çok daha iyidir. çok güzel modelleri de vardır. sevilesi ayakkabı.
en sevdigim ayakkabilardir. sacma sapan yurudugum icin sivri topuklularla yurumeyi pek beceremem acikcasi ama dolgu topukta cok rahat ediyorum. hem spor hem abiye olarak kullanabilirsiniz hem. abiye ayakkabi?! falan demeyin iste anladiniz siz onu canlarim optuuum.
boot leg pantolonların altında şahane duran ayakkabılardır. yazın vazgeçilmezidir hele bir de hasır tabansa daha güzel olur ayakta kütle taşıyor etkisi de yapmaz. al sana babet rahatlığı.
bir ince topuk ayakkabı değildir. ince topuk ne kadar şıksa bu da onun zannımca tam tersidir. kısa kollu gömlek gibidir. topuklu ayakkabının şanına sürülmüş lekedir.*
Erkekler için Hedef şaşırtıcı olan ayakkabılardır.

Boy uzuyor, popo daha iyi görünüyor. Saf erkekler de hayran hayran bakıyor.
ince topuk giyemeyen bayanların tercih ettiği ayakkabı türüdür, boyları da kısa ise 1.tercihleridir.
Küçük boylu kadınlara, ayakları da küçük olduğu için aksine çok yakışıyor. Ama açık ayakkabı olacak.
Kısa bot tarzı kapalı ayakkabılarda dolgu topuk yakışmıyor onlara.

Ayrıca Bir de bu ayakkabıyla bile yürüyemeyenler var ki... Onlara ne desem bilemiyorum.
çoğu kadının kurtarıcı ayakkabısıdır.

Kısa boylu kızlara daha çok yakışıyor özellikle yaz aylarında ayakları küçücük olduğundan çok zarif duruyor.

Benim gibi koca ayaklı (40.5) bir insansanız ne babet, ne dolgu topuk, ne de başka birşey yakışıyor.

Fakat minik ayaklara sahip bayanların kış aylarında çok fazla dolgu topuk bootie tercih etmemesi gerekiyor ciddi anlamda at nalı gibi görünüyor ayakları.

Büyük ayaklılar da renk ve model tercihini çok iyi yapmalı tabi bir de ayak yapınıza bağlı olarak ayakkabı seçmelisiniz.

Benim gibi ince uzun ayaklara sahipseniz kendinizi hem şanslı hem de dünyanın en şanssızı hissedebilirsiniz.
Bantları yoğun ayakkabılar kullanmak zorundasınız çünkü ayak 40 genişliği ancak 38 olan bir ayağınız vardır.
Doğru ayakkabıyı seçerseniz kimse koca ayaklı olduğunuzu fark etmeyecektir.
Yaz aylarında daha çok hasır topuk tercih edin. Bazı ayakkabılar ele alındığında bile kaba görünür onlardan uzak durun.
Kışın ise dolgu yerine daha kalın topukları olan botlar tercih edin.

Dolgu topukla yürümek ince topuktan daha zordur özellikle arnavut kaldırımı olan yerlerde denge bozuldu mu kendinizi yerde bulursunuz bir de yağışlı havalarda düz yolda bile kayma ihtimaliniz vardır.
Ha ben illaki dolgu giyeceğim derseniz gizli dolgu ya da boyu 3cm geçmeyenleri tercih edin.
Bazı modelleri 50 yaşında gibi gösterir 20lik hatunları ama yine de onlar bilirler.
kisa boylu kadinlar için kurtarici olabilir ama yalnizca bazi durumlarda.

boyunuz ciddi anlamda kisaysa ya da kilonuz normalin uzerindeyse boyunuza razi olun bre hem cinslerim.
ayakları çirkin olan kadınların giymemesi gereken ayakkabı çeşidi. 5-6 ay güzel ayak görelim diye bekliyoruz acıyın lan bize.
kimi hatunlara çok yakışan, kimisinde ise emanet duran ayakkabı çeşididir. şahsi kanaatimce asla bir ince topuklu ayakkabı seksiliğine ulaşamaz.
Bir ince topuklu ayakkabı değildir.
çok net söylüyorum iticilik abidesi.

topuklu ayakkabı denen şey tek kelimeyle harikadır. hani bi hanımı alır çok başka yerlere götürür bazen. adamın aklını alır. ama taş gibi bi hanım mesela, dolgu topuk giyince bitiyor aga bitiyor. böyle kıro gibi duruyor, insanı kendinden soğutuyor.

bunu giyeceğinize hiç giymeyin ablam topuklu.
travestilerin ve cücelerin seçimi.
çok rahattır. saatlerce gezsen gene de ayakların ağrımaz.
Estetik yoksunu ayakkabı türüdür. Kesinlikle hiç bir elbiseyle gitmez.
itici,kaba duran ama çok rahat ayakkabıdır. Tercih etmem genelde.
hiçbir zaman ince topuklu ayakkabının yerini dolduramayacak ayakkabıdır. ince ve yüksek topuklu ayakkabının bir kadına kazandırdıkları, dolgu topuk giyilmesiyle birlikte kayba dönüşür. ha, daha rahattır, daha sağlıklıdır vs. o başka mevzu. söz konusu görünüş ise, kadını "kadın" gösteren detay her zaman ince topukludur.
travestilerin ve türbanlıların seçimi.
Hiç sevmediğim ayakkabı türü. Babanne ayakkabısı da denebilir.
Kadınlar ayakkabıyı çekici olmak, erkekleri tahrik etmek için giydiğini sanan çomarlara dert olmuştur.

Dolgu topuk giyiyorum. Çomarlara alerjim olduğu için de hiç tepki almadım. Çevreni iyi seçmek lazım demek ki.
Babaanne ayakkabısı.leş.
güncel Önemli Başlıklar