bugün

Siz zavallı avamlar kahvehaneden, sokak köşelerinden bir şeyler duyarken ben önde gelen bir Türk bankasının CEO asistanından duydum: Doların 7 TL olması bekleniyormuş. Projeksiyonlarını ciddi ciddi ona göre yapıyorlarmış. Şaka yapıyorsun dedim kendi portföyünü gösterdi her bir kuruşunu dolara çevirmiş hem de şu anki fiyattan. Öyle bir şey olursa kapılarınızı iyi kapayın, çünkü yağmalar ve hırsızlıklar patlak verir.

Umarım ABD mortgage krizinde yanılan iktisatçılar gibi büyük bir yanılgı içerisindedirler.
4.70 den aldım elinizde varsa satın ben aldım diye düşer şimdi.
Amerikan para birimidir. Son zamanlarda türk lirası karşısında değeri yükselmiş ve dünya genelinde de kullanılan para birimidir.
Neredeyse 5 liraya yakın, ancak kornalarla kutlama yapanlar var.

Maaşlarını dolarla alıyorlar herhalde.
Daha doların etkileri günlük hayata yansımadı. Bir yansısın, o kornalardan çıkan sesler, çalanların götlerinden çıkan zort zort yusuf yusuf sesine dönecek.
Reisin Başkan olmasıyla yarın çakılacaktır.
Eylül ayına kadar 7 lirayı görecek para birimi.
Ekonomi sıçmak üzereyken seçim yaptılar, bu ekonominin 2-3 ay daha dayanması imkansızdı.
israf ekonomisiyle, yolsuzlukla, 10 bin araç geçen köprüye 40 bin garanti vermekle ekonomi yönetilmeyeceğini çok değil 2-3 ay sonra anlayacak tüm çomarlar.
borçları lira basarak ödeyemezler.dolar bulmaları gerekir.borcu çeviremediler mi daha yüksek faiz verilir,o da dolara talebi arttırır.
Siz demediniz mi kim gelirse gelsin dolar yükselecek diye siz hayırdır birader sikerim Tayyip ı Muharrem ini siz millete diyorsunuz adamına göre muamele yapıyorsunuz diye ama en çok siz Adam kayiriyorsunuz sikikler. dolar zaten yükselecek algı yapmayı bırakın anasını satayım bedavaya burada konuşmayın çözüm çözüm üretin çalışın üretin daha fazla üretin ki dolar düşsün ılk başta sen sonra ben sonra topluca doları sike sike Biz düşüreceğiz ne devlet ne de başkası Biz sadece biz.
aralığa kadar tl olarak değeri 6 tl olacak para birimi.
Dalgalı bir halde olan para birimi 4 70 4 68 arası oynuyor.
25 haziranda da yerinde saydı. 4.66 oldu. 1500 lira daha gömdüm. yedek kartta vardı para.
görsel

telefon da şaşırdı garibim.
tam şu zamanlarda düşüşüyle milletin gazı alınmakta. 5 ay sonra 5 liranın üzerinde olmazsa bu kardeşiniz bu hesabı kapatır.
mb khk kararı ile altınla beraber sert yükselmiştir.
Öğlen 4,52 idi kapanışı 4,57den yapmış, yarın 4,60 olur herhalde. Keşke geçen sene dolar alsaymışım. Geçen sene bu zamanlar 3,70 ile 3,90 arası oynuyordu. Millet satarken almış olsaydım of kara bak be ve aynı zamanda zarara. Aldığım maaş 400 dolara bile denk gelmiyor.

Üzücü bir yükseliş içinde.
Kabileyi begenmedi yükselise geçti.
topukladı gidiyor, ilk hedef 4.90 sanki.
görsel
tl günlük 15 kuruş votalite göstermiş. sorana istikrar deyin len amq.
bunu yazarken 4.69, oldu yazarken bile artıyor benjo.
Kabileyi beğenmemiş diyor adam sjsjsjsj. Kabile nsjssjsksj. Yahu üzerinize vazife olmayan şeylere bi konuşmayın.
berat albayrak bakan olunca titreşime geçen kurdur.
dolar arttıkca benim sinir kat sayımda artıyo borçlarım bi bitmiyo.
An itibari ile 4.84.93 onlara sürekli koyun dedik onlarda koydu.
Artik geri dönüsü olmayan yola girdik en az 10 senemiz heba olacak.