bugün

Son 5 günde 6x yapan coin...

Arkadaşın 80k tl emanet parası bende idi, yanlışlıkla bassam havadan 400k kazanabilirdim...
Gün itibariyle dogecoin yükselişiyle kripto piyasasını nasıl olumsuz etkilediğine şahit olduk. Tüm coinler yerlere yatıp yapma abi yeter nefesimiz kesildi diyene kadar zorladı şerefsiz. Bu anda ben yatırımımı dogeye değil, doge yükselirken sağlamlık testini geçen, dogenin yükselişinden etkilenmeyen, en az zararla atlatan coinlere yaptım. Ytd.
ilk eğlence coini olarak çıktı. Yanlış hatırlamıyorsam 3 sene önce piyasadan sağlam para topladılar.
Elon musk ilk tweetini attırdığında bile white-paper'da eğlence amaçlı yazıyordu. Şimdi baktım altını doldurmuşlar, adam yine paraya yön verdi.

Şuanda dogecoini PayPal gibi düşünebilirsiniz. Sadece para birimi dogecoin. Zaten paypal'ın da kurucusu olduğu için bildiği işi sürü psikolojisi ile yapıyor.
SPK bist'te dönen dolaplara göz yumduğu sürece elinde kalan bir avuç yatırımcıyı da kripto piyasasına kaptıracak.

Kripto piyasasında da kâr cebe yakışır deyin geçin. Aşık olmanın alemi yok.
beklenenden fazlasını vermiştir.

10 gün gibi kısa bir süre içerisinde 8 kat kazandırmıştır.

yatırım araçlarında mucize sayılabilecek şekilde * 10 günde %800 yükseliş yapmış bir ürüne para yatırmadan önce %800 kere düşünmek gereklidir.

hızını almış ve neredeyse son durağa yaklaşmış bir trene atlamaya çalışırsanız ya düşmeyi göze alacaksınız ya da kısa bir yolculuğa razı olup son durakta inmeyi bileceksiniz.

"kısa yoldan voleyi vurayım" diye düşünenlerin hepsi voleyi yiyenlerdir.
Tüm kripto piyasası altüst olurken, deli gibi yükselişe geçen coin. Birileri ciddi ciddi daşak geçiyor milletle, Şaka gibi. Ytd.
423 doge coinim vardı deneme hesabımda 10 gün önce 22 dolar param vardı.

al sat yaptım arada 648 coin yaptım şimdi 255 dolarım var.

şaka gibi amatör şansı diyelim yalıtım takviyesi değildir. ytd.
Uyursan fırsatı kaçırıyorsun, öyle bir coin.
0,33-0,34 izlerken sıkılıyorsun, ekranı kapatıp bir süre sonra geliyorsun 0,41 olmuş. Tabi arada senin stop limit devreye girmiş, fırsat kaçmış.
Balinalar falan diyorlar ama bizi yere vurmasalar iyi.
Tuzak coin.
Dün itibari ile iki ileri bir geri, bir geri iki ileri saran coin.
değer kaybeden kripto para.
Elon musk'un servetine servet katan coin.
görsel
Elon musk sanki keriz silkeledi bununla..
görsel
yakında 5 tl olur inşallah.
başlangıçta 30 kuruştan alınmış olsaydı şu an en az 8 kat kazandırmış olacak coin'di.
yardırıyor havhav reis. 4 liraya kadar yolu var. ytd.
6 ay önce 0.02 kuruştu şimdi 4.2 tl.

görsel
Musk'ın pompasıyla çalışan coin. Daha yeni milyon dolarlık btc sattı. Demekki doge'a girmiş o para.
Dogeyi bilmem de etheryum kripto işlerini takip etmeye başladığımdan beri 2 ye katladı kendini...
an itibariyle 5.5 tl oldu.
ilginç gerçekten 1 gün önce 4 tl idi dogecoine yatırım geliyo 1 tane alayım da belki 5 yıl sonra bitcoin gibi olur.
Bitirdin bizi bitirdin. Alt coinleri harcadı.