bugün

evet sanki biraz şeyler.
http://40.media.tumblr.co...pk7gfm51r7ff0po1_1280.jpg

niyeyse aklıma geldi.
Bencede solcular biraz şey (bkz: gavat)
Dinciler dinden hayatını kazanırlar, dindarlar dine hayatlarını adarlar.

Ulan siz ateistler biraz neysınız? Haydi yürüyün ateist olduğunuzu ananıza babanıza söyleyin sonra gelip burda ona buna laf atın.
sapık zihniyetli, saldırgan, vahşi ve kanla beslenen asalak olmaları.

bunları dizginlemek için her türlü yol meşrudur. bide sakallı öfkeli halleri var o sakalından tutup duvara asacaksın onları, öyle pislik ve sinir bozucu insanlar.
aç gözlüler konuştuğum tanıştığım bütün dindar geçinenlerin gözünde $ işareti görüyorum. 4 tanesinin nabzını ölçme şansım oldu bu güne kadar cemaatci sanayiciler bunlar.
+ ne kadar maaş veriyorsunuz.
- siz ne kadar istyiyorsunuz.
+ teklifinizi duymak istiyorum.
- e ama sen istemezsen ben seni yol parasını çalıştırırım, yol parası verim çalış.
+ s*ktir ordan.

diğer iş tecrübelerimde bu muhabbet hiç yaşanmadı ben oraya gitmeden arayıp maaş+yol+sigorta+pirim ne vereceklerini söylediler hepside makul fiyat verdiler.
(bkz: sapık)
(bkz: pedofili)

bonus: (bkz: orospu çocuğu)
bir onlar kalmişti eleştirmediğimiz bir darbe de onlara vuralim hadi elbirliğiyle.
Çoğunun biraz şey, sözde müslümanlar sanki.
Çoğu dar kafalıdır.
Çoğu bu şartlanmalara küçük yaşta maruz kaldıkları için dincidir.
dinci olmak için genelde kendileri düşünüp karar vermemişlerdir.
Söyleyin bana, aranızdaki müslüman yazarlardan kaçının anne babası hristiyan yada ateisttir?
keko? cahil? oooor pedofili?
avam ve kendini geliştirmemiş organizmalar olmasıdır. dinli insanların değerleri gibi kendileri de boş. neye tapıyorsanız bırakın kendinizi bilime, doğaya, insanlığa adayın kamiller.
" SANKi" KELiMESi FAZLADIR.
Votka kafa yapıyordun normalde kafaları iki karış havadadırlar. Dincilerin içmişken yanından gecmeyin derim...
Hem yobaz, hem de bayağı bi gericiler..
Omurgasız .
Çok iyi uydu valla .