bugün

17 mayısa kadar tüm film dizi kanallarını ücretsiz açan platform. Evet.
Her yagista cildirtan firma. Sanki 1 metre kar var yaa.
görsel
görsel
Çoğu zaman, en iyi televizyon sağlayıcı şirkettir. Yine de kablosuz sistemleri berbat...
elinize geçen ilk fırsatta iptal etmeniz gereken platform.
üyelik iptali için faks isteyen kurumdur. yer mi anadolu çocuğu, dilekçemi dumanla gönderdim.
Türkiye’deki en kaliteli platform. Evet.
digitürk'e para ödemiyorum. yıllardır türkiye liglerini, (canım isterse) premier lig, serie a ve la liga maçlarını ücretsiz izleyebiliyorum. digitürk alan insanın ya parası çoktur ya aklı yoktur.
italya ve ispanya ligini yayinlamayip sadece ingiltere ligini izleten kurum. Neye para ödüyoruz belli değil.
Üyelik iptali için şu devirde faks isteyen garip firma.
Ciddi ciddi maç izlemek için para gömüyorsunuz lan. Şaşırıyorum.
ikinci kez spor paketini iptal ettiğim firma. tabi paketi alırken kolay iptal ettirirken zor. baya zorluk çıkarıyorlar.
5 yıllığına 500 milyon dolara ihaleyi kazanıp sonra ilk 250 milyon dolarını 3,26'lık kurdan ödeyip, kalan 250 milyon dolarını da 3,76 kurdan ödemek isteyen firma.

Neymiş zarar ediyorlarmış. Bu nasıl ticari anlaşmadır? Bugün dolarla kredi alın, dolar yükselsin hiç gözünüzün yaşına bakmadan çatır çatır alırlar o parayı sizden. Kulüpler borç içindeyken kuru bu derece düşük gösterip, ödeme almak artık çoğu şirket olan kulüpler için kanuni sorumlulukta doğurur bana göre.
An itibariyle kafayı yedi. Gidiyor geliyor kumanda çalışmıyor. Sen hayırdır? Evet.
2 yıldır ücretsiz kullandığım plus cihazım için her ay 18 tl talep eden şirket. elbette iptal edeceğim, saçmalık ötesi. satıldıktan sonra bunlara bir haller oldu.
netflix sonrası büyük müşteri kaybı yaşayan tv portalı.
Rezalet ötesi hizmet veren firma.
Geçen hafta GS-Schalke maçını izleyebilmek amacıyla bu gereksiz firmayı arama gafletinde bulundum. Telefonda paketimi yenilemem durumunda mevcut paketime Sporun Yıldızı paketinin ekleneceğini ve tüm spor kanallarının ekleneceğini söyledi. Ancak tek yapmam gerekenin kampanyaları dahilinde Kredi kartımdan kendilerinin çekim yapması olduğunu anlattı. Aylık 128 Lira'lık paket için işlemi yaptım.
Kullandığım kayıt etme özelliğini iptal etmişler. Aradığımda tekrar ek ödeme yapmam gerektiğini anlatan saçma personelleri üyeliğimi iptal etme ihtimalim bulunmadığından bahsetmeye başladı.
Kredi kartımdan yıllık çekim yaparak, taksitlendiriyorlarmış ve geri dönüşü yokmuş.
Telefon kayıtlarının kayıt altında olduğunu ve bana bunlar anlatılmadan işlem yapıldığını anlatmaya çalıştım. Papağan gibi aynı şeyi anlatan, yalnızca kendi konuşan personelleriyle hizmet kalitesinden bihaber olan saçma platform.
Bunun dilencisi de çekilmiyor amk. Hacı sende digiturk var ya eee pazartesi Trabzon maçını mı izlesek sizde eheheh. izleme amk izleme. Git kardeşim kaçak yayın izle kafede izle ama bende izleme amk. Ben evimde ayaklarımı uzatarak izleyemeyeceksem ne sikime aldım bu aleti.
Geçen hafta iptal ettiğim platform. iptal nedenini ekonomik yazdım. Sonra arayan aryana kampanya yapan yapana. En son 6 ay 13 6 ay 27 liraya her şeyi açarız teklifi ile geldiler kabul etmedim. Aylık 100 lira ödeyen insana ayıptır. Cevabım da ilkeli olmaları yönündeydi ne kadar takarlar bilmem. Akıllı TV varken de çok gerekmiyor açıkçası.
bir tane anlamlı film tanıtım metni olmayan platform. Yok ilk defa montreal'da görücüye çıkmış, ülkemizde iksv'de seyirci karşısına çıkmış, altın ayı daşşağı ödülünü almış. iyi de konu ne konu aq.
Yıllardır keyifle izlediğim tv platformu.
Hd kanallara para isteyen onların da çoğunu çamur gibi gösteren şirket.
2018-2019 sezonundan itibaren Şampiyonlar ligini yayınlayacağı söylenen, resmî açıklamanın önümüzdeki günlerde yapılacağı açıklanan dijital platform.

Ercan Taner’in deyimiyle; Goodbye Tivibu goodbye.
yalancılar, hani hediye paketim bir ay sürecekti? daha bir hafta olmadı.

görsel
gözümde dolandırıcılık ile özdeşleşen marka. neden? çünkü; DOLANDIRILDIM. benim de suçum var tabi. olay şudur:

1,5 ay kadar önce telefonla arandım; "Superonline ile digiturk'ün ortak kampanya düzenlediğini, digiturk abonesi olursam Superonline'a ödediğim normal fatura tutarı dışında ayrıca ödeme yapmayacağımı" söylediler. "Allah Allah! bayram değil seyran deği superonline beni niye öptü?" dedim. ama dinlemeye devam ettim ve kampanyadan yararlanmak istediğimi söyledim. "sizinle iletişime geçilecek" filan dediler.

neyse efendim sonra tekrar arandım; "kampanyadan yararlanmak istiyormuşsunuz, kampanya şartları şunlardır (sadece superonline faturası ödemeye devam edeceksiniz ve şimdiye kadar ödediğiniz aylık tutarı ödeyeceksiniz, falanca kanalları izleyeceksiniz) kabul ediyorsanız digitürk sizinle iletişime geçecek" dediler. "peki madem arasınlar" dedim.

Uzatmayalım. Digiturk benimle iletişime geçti ve kurulumu yaptı.

Bu süreçte en başından beri ben kimseyi aramadım. Hep beni aradılar.

Ama sonuç; hem Digiturk ve hem de Superonline faturası ödemek zorunda kaldım. Hani aynı faturayı ödemeye devam edip, üstüne bedava digitürk abonesi olacaktım? evet sazandım. ama sazanlarında hakkı huku vardır değil mi?

Superonline'ı aradım; "bizim digitürkle bir kampanyamız var. ama öyle değil" dediler. "sizi biz aramadık" filan dediler.

Digiturk'u aradım. özetle şunlar konuşuldu

d i g i t ı r t : ben sözleşmeyi bilirim. paramı alırım.
z a t i a l i : Üyelik talebimi Digiturk'e bildiren kurum ya da kişi sizinle ortak çalışıyor olmalı yoksa "sen kimsin kardeşim? Hangi sıfatla bize abone topluyorsun? " dersiniz. Oysaki siz, benim abone olmak istediğimi bildirilince beni arayıp kuruluma geldiniz. Yani sizin ortak çalıştığınız firma tarafından dolandırıldım.Sizi arayıp abone olmak istediğimi söyleyenler mutlaka sizinle ortak çalışıyordur.
d i g i t ı r t :...
z a t i a l i : sizi kim arayıp benim abone olmak istediğimi söyledi? bana bu bilgiyi verin. bu işin adı dolandırıcılıktır. savcılığa başvuracağım.
d i g i t ı r t : konuyu araştıracağız.
z a t i a l i : araştırılacak ne var? her şey kayıtlarda belli. sizin bu adamlarla ortak çalıştığınız da belli. ücret iadesi de istiyorum.
d i g i t ı r t : konuyu araştırıp size döneceğiz...........................................

sonuçta kendi salaklığımın da içine bulunduğum bir süreçle digitürk ve partnerlerinin organizasyonuyla dolandırıldım. digitırta aboneliğimi iptal ettirdim. ama yakamı kutaramadım tabi. yeni teklifler geldi. teklif işe yaramayınca sırada tehditler:

d i g i t ı r t : ödediğiniz ücret kampanyalıydı. ödediğiniz ücretin yarısıydı. şimdi bir o kadar daha ödeyeceksiniz.
z a t i a l i : ben ödediklerimi de sizden geri almayı düşünüyorum. ama gerekirse ödediğim kadar bir kere daha öderim.
d i g i t ı r t : ama bir de kurulum ücreti var. doksan lira. geri alacağız o ücreti.
d i g i t ı r t :: kurulum ücreti mi? hiç bundan bahsetmediniz.
d i g i t ı r t : bahsedilmez ama sözleşmede var.
d i g i t ı r t : onu da öderim. yeter ki yakamdan düşün..............

neyse en azından kapattım diye sevindim. ama bir gün sonra mesaj geldi: eksik sözleşme nedeniyle üyeliğinizde sorun var. yeni sözleşme imzalamanız lazım". haydaaa ölür müsün oldürür müsün?

velhasılı dolandırılmamdan kaynaklanan parasal zararımı karşılamak için ve dolandırıcılıkta parmağı olanların cezasını bulması için bilgi vermelerini beklerken, digiturkten yakayı kurtarmanın kolay olmadığını gördüm. zaten internet böyle şikayetlerle dolu.

edit: turkcell tv plus'ım var. digiturk'un daha yüksek maliyetle bana sunduğu pakete beş basar.
edit: BTK'nın sitesinde şikayet edince sorunumu kısa sürede çözerek para iadesi yaptılar.