bugün

türk takımları ile çok adı anıldı lakin ülkemize gelemeden Racing Clubde futbol hayatına 37 yaşında nokta koymuş.
Futbolu bırakma kararı almış tangocu.
i ey sportz Tını geymz oyunlarında spikerin erotik bir şekilde seslendirdiği futbolcu.
inter fc'de efsane olmaya beş kala havası (nedendir bilmiyorum) sönmüş, ileri uçta oynayan bir futbolcu.
Futbol hayatına başladığı kulüp olan racing club takımında forma giyen forvet.

An itibari ile takımını lanus karşısında 2-1 öne geçiren golü de atmıştır ayrıca.
futbolu bıraktıktan sonra alkol ve uyuşturucu müptelası olan eski sporcu. çöp toplarken çekilmiş fotoğrafları italyan medyası uzun süre meşgul edecek gibi.

şaka la şaka.
Zamanında çok iyi işler yapmış olan bir forvet.
şampiyonlar ligi finalinde bayer Münih'e 2 gol atan Arjantinli futbolcu.
33 maçta 24 gol 5 asist yapan inter'in teknik forveti.
yavaş ama bi o kadar teknik ve bitiricidir. Sakla Milito'yu merak etme gelir zamanı..
playstation 2'de adı en güzel telaffuz edilen oyuncudur.
italya'da bu yıl Altın Bidon seçilen futbolcu. milito aslında iyi futbolcudur.. niye böyle oldu acep. keşke fenerbahçeme gelse.. malum altın bidonlar türkiye'de iyi işi yapıyor.
tip itibari ile al pacino'nun gençlik hallerine benzeyen arjantinli golcü.
32 yaşında mükemmel bir kazıktır.
(bkz: gol makinesi)
gelme ihtimalinin bile rakip takım fanatiklerini - dikkat ! taraftar değil, fanatik diyorum - terlettiği, kalitesi tartışılmaz golcü.
yaşlı olması sorun olan ama galatasaraya faydası dokunacak oyuncudur. ceza sahasında top ayağına değdimi affetmez . *
not: galatasaraylı değilim.
hazırlık maçlarında aldıkları galibiyetlere sevinen bazı ezik galatasaray'lıları heyecanlandırmış futbolcudur. ayrıca burası gerçek dünya galatasaray'lılar, rüya değil, uyanın, siz kim diego milito kim!?
bende claudio lopez etkisi bırakan golcü.
golü koklayan değil, yaşayan, kitabını yazan adamdır. galatasaraylı olmama rağmen gelmesinin çok büyük bir sürpriz olacağını düşünüyorum. gelse şahane olur tabi, o ayrı.
yine de galatasaray' da stoper sayısındaki azlığa dikkat çekmemek olmaz. hala aykut demir diyor ve ısrar da ediyorum.
inter'de mourinho'nun muazzam 4-3-1-2 sisteminde eto'o ile birlikte oynayıp 50 maçta 30 gole ulaşmış kaliteli bir forvettir. fatih terim'in 4-4-2'sinde baros'la beraber yine aynı havayı yakalayabilir. eğer geldiyse çocuğumu kesmem de, başkasının kesmesine yardımcı olabilirim.

ek: hala defanstan düzgün top çıkaramayan bir takıma habire forvet almak saçmalığın daniskasıdır.

(bkz: istemem yan cebime koy)
galatasaray'a transfer olduysa ve medyada dolanan rakamlar gerçekse galatasaray çok büyük bir kazık yemiştir. geçmiş olsun. çok ciddi sakatlığı olan bir futbolcu. o kadar ciddi ki futbolu bıraktırabilecek seviyedeymiş sakatlığı.
avrupada hala ciddi piyasası olan futbolcu. galatasaray'a gelmesi zor.
http://alsancakstadi.blog...-stancu-kazm-ve-pino.html
galatasaray ın ilgilendiği 4.846.272 'nci futbolcu.