bugün

Napıyosun ya yazarı. Ayrıca senden on tane olsa yeter yazarı.
Gittiyse bizi üzmüştür.
Uzaktan uzaktan sevdiğim bir yazar. Neden gidiyorsa.
gitmemesi gereken yazar. yazılarının güzelliğini, hoşsohbetliğini bile bir yana bırakırsak on ikinci on üçüncü nesil gelecek ve entrylerini okuyacak. kimmiş bu yahu diye bakınca en son entrynin 4 yıl önce girildiğini görüp cidden üzülecekler. bir zamanlar herkesle muhabbet eden üşenmeden satırlarca yazan bir yazarın şimdi olmadığını görüp üzülecekler. bence yalnız dibi dibi rek değil hiç kimse sözlükten gitmemeli, iyi yazan hiç kimse silinmemeli sözlükten. son entrylerini 2008, 2009 civarı yazmış olan yazarları görünce içim acıyor benim.
velhasıl, otur yahu oturduğun yerde. nere gidiyon?
Çok pis hayallerimle oynamış yazar. Evimin kadını çocuklarımın anası olacAktı vay adi harun çıktı.
Melisi olan yazar. Çok Şaapmayın lan dağılın.
özel mesajların özel mesaj yoluyla paylaşımı temalı, kadın olduğunu itiraf eden sözlük yazarı başlığına yazdığı entry'si aniden silinen ancak silik kutusunda silik entry'si gözükmeyen yazar. birilerinin kuyruğuna basmış olabilir. o birileri entry silebilecek seviyede olabilir, hikayenin kahramanı bile olabilir. oh mon dieu, isim vermedim diye tüm bunlar, akşama isim verir yazarım. daha eğlenceli olur.

(#24422720)
ilgili entrysi inatla silinen yazar.
birilerinin canını sıktı galiba yazdıkları.
bir zamanlar çok olmasa da kısa bir muhabbetim olan yazar. şimdilerde kadın olduğunu öğreniyorum. benim için bir şey değişir mi tabi ki de hayır.
güzin abla modunda takılan yazar. nasıl bir tipsin yahu. (bkz: swh)
O Askerdeyken yolunu gözleyeceğim yazar.
Nereye gözlemiyim olm iftar sözü var bana. Ehe.
Diğer doğumgünü olanları bilemem troll işi galiba, ama dibi\'mim doğumgünü olduğuna emininim.

Doğumgünü kutlu olsuuun.

Ve kendisiyle düğün pastamızı kararlaştırdık:

http://yandex.com.tr/gors..._=1405772072902&pin=1
mutlu yıllar yazarı.

görsel
sen de mi bugün doğdun lan

doğum günün kutlu olsun.
çok ciddiyim erkek biliyordum kendisini itirafta denk geldim yemin ediyor kız olduğuna dair. o zaman mesaj attım baya da yazıyor nicki de harika severek okuyorum hep kalsın gitmesin tatlı yazar.
Kadin cikarak milyonlari uzen yazar.
Ama asil yikildigim nokta sefgilisinin olmasi oldu. Buhu.
ilan i ask edenleri de sallamaZ. Eniste bey kiziyor. Gshs
Nick altina bakilirsa, cinsiyet degistirme ameliyati olmus yazar.
Ne olursan ol gel bebisim.
yha manyak mısınız, tamam güldük eğlendik bitti. bıyıklarım var nan benim.
Sözlük olarak toplanıp kontrol etmemiz gereken yazar, bıyık kezbanlarda bile var yeterli kanıt yok elimizde.
arkadaşlar yazıyor muyuz şimdi kesin bilgi mi ?

ahaha şaka şaka kendisi enerjisi çok güzel bi sözlük yazarıdır. güzel yazıları var. yağmur yağsın toptak okuycam hepsini.
Monalisanın her yönden bakması gibi hangi cinsiyetten olursan ol yine gel.
bugün sevdiğinden ayrıldığı için acılı bir klip çeken liseli kafasını yaşamak istiyorum sözlük.

fonda acıklı bir şarkı çalsın, ben de kamera karşısında playback yapayım, kumandayla yüzüme zoom yaparken, saçımı yoluk yoluk yapıp güneş gözlüğümü çıkartıp ekrana bakayım, sonra oyuncak tabancayı şakağıma dayayıp kamera karşısında masuscuktan devrileyim, gerçekçi olsun diye de yüzüme gözüme ketçap süreyim, üstelik tüm bunları yaparken de hiç gülmeyeyim istiyorum. Çok şey mi istiyorum sözlük?

idolüm: http://video.uludagsozluk...gencin-acayip-klibi-1598/
(#24591976)sözlüğün sonradan görme, gavurdan görme yazarı.
ciddiye alıyor musunuz nan takım elbisemin William Fioravanti'den olduğunu, Daniel Roth Ellipso Curvex Tourbillon kol saati kullandığımı falan. olaya gel hacı. 100.000 $ saatim 30.000 $ takım elbisem olsa sözlüğü satın alır, adını da dimbirek diye değiştirirdim. vay dümbelekler.
Sefgilisi olduğunu öğrenince ben görsel

Şaka şaka bro yenge kızmasın jsljjwlıjwhı