bugün

aile...
cm 03-04 tür.Kesinlikle.
kesinlikle kaybettiğiniz her şey. o yüzden elinizdeki şeylerin kıymetini iyi bilin her an kaybedebilirsiniz. tabi bu paranoyayla yani kaybetme düşüncesiyle yaşarsanız o şeyler elinizdeyken de zevk alamazsınız.
yaşlılar tarafından (bkz: gençlik)
(bkz: sanatçı)
eski cumhurbaşkanlarından ahmet necdet sezer.
ilkokul öğretmeni.
kaybedilenler.
çok sevilerek dinlenen ama bir süre sonra bıkılan bir şarkıyı aylar sonra rastlantı bir yerde duyduğunuzda, işte o şarkı. anlatamadım biliyorum...
boş zamandır. hiçbirşey yapmadan anlamsızca, amaçsızca, monoton bir şekilde zaman öldürsün. sonra iş, güç, okul vs. başlar kafanı taşa vuracak zaman bulamazsın.
eski sevgili.
zaten insan olarak her şeyin değerini onları kaybedince anlarız. bu yüzden bu başlığa kaybedilen her şey yazılabilir. benim için dosstluk.
Sevgili.
gerek olmaz-çöp diye attığın aptal küçük alet-eşya.

aylarca belki yıllarca bir yerlerde, dolapta, çekmecede vs. kalmıştır. bir düzenlemeye girişirsiniz. şöyle bir elinize alıp bakarsınız. bu ne lan deyip çöpe atarsınız. bak o aptal şey aynı hafta size lazım olmasa bende bir şey bilmiyorum.
Sağlık. Bide neşad ertaş.
Ailemiz olabilir.
her şey.
(bkz: ölümlü dünya)
Sağlık, para, imkan, sevgi, saygı, aşk... diye sonsuza kadar gider.
gençlik.
Bu bazen Eski sevgili.
Bazen sağlık.
Bazen huzur ve kafa rahatlığı.
kaybedilen dost,arkadaş,akraba.
Bizim olan herhangibir araç,gereç.
Para vs vs.
kaybettiğimiz her şey.
ihtiyarlık gelmeden önce gençlık
hastalık gelmeden önce sağlık
sıkışıklık gelmeden önce boş vakit
fakirlik gelmeden önce zenginlik.
zamandır. içindeyken memnun olmadığımız, sürekli mutlu olacağımıza inandığımız yarını arzulamalarımız. ve yarınlarda dündekinden daha mutsuz olduğumuzu görerek geçmişi özlememiz. kaybedince değeri anlanan şey doyasıya yaşanmayan geçmiş zamandır.
dolar! ah zamanın da alamadık .
(bkz: dolar)