bugün

Koltuğunu kaybetmemek için yapması gerekeni yapmaktadır.
Neden bu kadar sert eleştiriye rağmen bir akp milletvekili gibi davranıyor anlayamadığım şahıs. Hayır; makam mevki için, veya kaseti çıkmasın diye yapılacak şeyler değil bunlar. Bizim bildiğimiz bahçeli de bunlar için döneklik edecek biri değildi. Ama ne oluyor anlam veremiyor kimse. Koskoca bir partiyi bitirdi şu an. Akpnin koltuk değneği gibi görünüyor ve bunun aksini iddia eden bir hareket de sergilemiyor hiç. Neden yapıyor, amacı ne keşke bilebilseydik.
15 temmuz öncesi meral akşener e mhp genel başkanlığını kaybetmek üzere iken, bu olayı fırsata çevirip erdoğan ile yakınlaşarak yerini sağlama almış karşılığında ise neyi verdiği açıkça ortada olan kişi.
http://galeri14.uludagsoz...anlari-gelsin_1303231.jpg

kurtaramadı.
Meral Akşener'in partiden ihraçı ve koltuk uğruna vatanını satan MHP genel başkanı.
Kendisine oy verenlere yalan söylemiş zat.biz buna oy verirken başkanlığa karşıydı ah ulan ah.
Tarihe geçecek siyasetçilerden. Ama benim merak ettiğim şey su ki bilmem kac yasinda, yaillarca popüler olan bir erkek cinsel ihtiyaçlarını nasıl karşılar?insanların ozeli benitabiki de ilgilendirmez ama acaba bu u dönüşünün altında bu mevzuyla ilgili birşey mi var? Bilenler yesillendirsin? Zira ben hiç birşey bilmiyorum!!!!
Başkanlık sisteminden ne gibi çıkar sağlayacağını merak ettiğim siyasetçi. Sistem gelince ortaya çıkacak ama bahçeli bu oyları ucuza satmamıştır.
Bu entry mi şöyle köşeye koyun dursun. Bahçeli'nin başkanlık yandaşlığı için eğer bir planı yoksa, ben de bu sözlükten ve ekşi sözlükten hesabımı silmeye söz veriyorum.

Nereden mi biliyorum; Kurtlarla yaşarsan, kurt gibi ulumayı öğrenirsin.

Ve bir atasözü derki; eski kurt yolunu asla şaşırmaz.

Hayatını milliyetcilik davasına adamış, evlenmemiş çoçuk yapmamış, hırsızlık, arsızlık peşinde koşmamış, neye inandıysa onun peşinden gitmiş bir insan dönek olamaz. Siz babanızın taşşaklarında yokken yada götününüz don tutmazken, kendisi alparslan türkeş'in yanında siyaset yapıyordu.
Alparslan Türkeş gibi ne olduğu belli olmayan ajan mı nedir öyle birisi.
Ulan inanasım gelmiyor ama bir ses diyorki içimdeki, bu işin sonunda bu adam hepimizi hakkında dediklerimiz yüzünden bizi pişman edecek utandıracak. inşallah olur bu dediğim çünkü yıllardır milletin ona yaptığı baskıya karşı çıktım. Beni de kaybettiyse reisin işi zordur..
Deniz baykal'ın şu sözlerinin muhatapıdır:

19-20 yaşındaki gençlerin bu iktidarın Suriye’deki hataları sebebiyle El-Bab’ta şehit olmaya koştuğu ortamda erken seçim tehdidiyle sonuç almaya çalışanları kınıyorum. Bir zamanlar PKK’lılara karşı Gabar Dağı’nda şehit olan gençlerimizin cesareti, vatanseverliği karşısında 90 yıllık Cumhuriyeti tehlikeye atacak buna boyun eğecek vekil varsa onu da kınıyorum. Böyle bir milletvekili varsa o milletvekiline de yazıklar olsun, o meclise de yazıklar olsun.
siyasi tarihinin en zeki hamlesini yaparak hem ülkeyi güzel bir geleceğe taşıdı hemde iyi bir emekliliği haketti.
reise ümmet olmuş, dönmelerde rekor kıran kişilik.

tayyip'e şerefsiz demesen eyiydi.

görsel
Adam piy10 çıktı Rıza baba.
Bugün, Deniz Baykal tarafından, hayatının en anlamlı ve vurucu ayarını alan, son dönemlerde yaptığı şuursuz ve fütursuz hamleleriyle, ülkücü camiada saygınlığını ve güvenilirliğini kaybeden kişidir.
ne oldu da, siyasi hayatının, siyasi geçmişinin altını dinamitledi?
Biz şok!!!
görsel

http://www.gercekgundem.c...-bahceli-rehin-alinmistir
Resmen bi hayal kırıkliğinin adeta simgesi sembolu olabilecek bir gereksizin evladıdır bu zat. Tipini z*iktigimini seni.
hiç şaşırtmamıştır.

püsküvit demesinden belliydi zaten.
Kesinlikle bunadı. Bir doktor kontrolünden geçmesi şart. Çok ciddiyim. Isırıldı iddialarına gülüş tarzı bile bir anormallik olduğunu göstermiyor mu?
dün sonunda partisisin vekillerine seçim santaşı yapmıştır
evet atmaları için.

akabinde bir akp'Li deonu desteklemşştir.

türk siyasi hayatı nu kadar vasıfsız bir parti başkanı gördü mü bilinmez demiyorum. görmemiştir.
görsel

El emeği, göz nuru. Bahçelinin bu halini görünce dayanamadım yaptım.
(bkz: Devletbahcelicaps)
4 Kasım 2002 seçimlerindeki ağır yenilgisinden sonra bir sonraki parti genel başkanı seçimlerinde aday olmayacağını söyleyen ama hala ısrarla yapışıtığı Mhp başkanlık koltuğunu bırakmayan kişidir. Olan, Bahçelinin gazına gelerek aynı seçimlerde siyaseti bırakıp, sözlerinin arkasında duran tansu çiller ve mesut yılmaz a oldu.
30 Ocak 2015'te "oturmuş, teammülleri yerleşmiş parlementer sistemi yıkmak ve başkanlık kılıfıyla diktatörlüğe geçmek yenilikse, bırakın eskiden bakalım" diyen

15 Ağustos 2015'te "yönetim bir kişinin eline kaldıysa vay halimize! Bizim yerli üretim hitler'e, stalin'e, kaddafi'ye tahammülümüz olmaz, bu iyi biline" diyen

Ancak

03 ocak 2017'de "mesliste referandumda baskanliga evet diyecegim" aciklamasini yaparak 180 derece dönmüş kişidir.

Başkası yerine utanmak deyimi var ya, yemin ederim onu yaşıyorum bu adam yüzünden.
her gün kendisine, partisine e ideolojine ağız dolusu küfür eden arap yalamalarının yancısı olmuştur.

efsane reis olmak varken yancı reyiz oldu.

tarih unutmaz bahçeli bey.

o yediğin küfürleri nasıl hazmettin ki, o gün seni en çok biz milliyetçiler savunurduk. yazıklar olsun...