bugün

En son dinlerim dediğimde makatından gelen kanı anlatıyorlardı. Bunu dinlemek istemiyorum sanki.
Mikrofona konuşmak isteyen yazarların dertleri dinlenir.
ben sizin derdinizi çok iyi biliyorum da neyse... ırz düşmanı pezevenkler sizi.
Olabilir dert dinlenir.
bu gece dertlerinizi dinleyip sizinle dertlenmeye niyetlendim dertleşmek isteyen olursa özel mesaj kutum her zaman açık.
ben değilimdir. siktirin gidin aşk acınızı uzakta çekin. karıya gidin diye akıl verince eksiliyorsunuz, beter olun.
Boşalma sorunum var, boşalamıyorum. Sorun sizce nedir? Derdime çare baytarım yok dicem de ben zaten baytarım aq.
Dert babasıyımdır.

Sizin derdiniz bana masal gelir.
Gelin dinlerim hemde bedava.
işim olmaz, yeterince derdim var kimsenin derdine ortak olamam.
Asla dert dinlemem. Benim işim istanbullu kızlarla tanışıp reelde görüşmek. Başka da bir olayım yok. Sevişmek isteyen kızlar eklesin.
(bkz: noxeca)

benim mesleğim zaten.
her türlü dert dinlerim de sadece dinlerim ya çünkü cevaplarımı asla kendimce samimi göremediğim için cevap yazma konusunda kendimle savaşıyorum. ha sen sus ben anlatayım derseniz buyrun.
Kaldı mı böyle yardımsever sözlük yazarları ya?
Derdimi dinlemek isteyen var mı?
her türlü manita derdinizi yazabilirsiniz. burdayim. geç dönerim ama.
Karşılıklı dertleşip efkardan sigaralarımızı yakabiliriz.
Kesinlikle ben değilim.
Kendi derdim yetiyor diye duyar kasmak isterdim ama mutluyum, huzurluyum ve keyfimin kaçmasını istemiyorum.

Umarım siz de mutlu olursunuz temennisini buraya bırakıyorum ama.
Benimde içinde bulunduğum grup. Paylaştıkça azalır derler. Çıkın gelin dinlerim.
Dert babasımısınız siz bırakın yalnız ızdırap çeksinler niye umursuyorsunuz ki.
Ben değilim.
Yav düşürmek için daha iyi başlıklar olsaydı keşke. Bakın yorgun olanı, beyninde tümör olanı falan sonra mal gibi kalmayın ortalıkta.
Dertler bir deniz olmuş bense bir sandal, ahhh beeee.

Dertsizlikten veya derdini paylaşma isteğinden başkasının derdine ortak olmak isteyen yazarlardır.
söyle danışman: iki beş parasız hayatı bir ümide bağlamak suç mu? şaka len şaka bokunda boncuk aramak doğru mu? diyecektim.
Normalde dinlerim ama bugün acayip yorgun, birazda kırgın ve üzgünüm. O nedenle başka zaman istediğiniz kadar konuşabiliriz.. bu giriyi gören herkes istediği zaman diliminde yazabilir. Bugüne has değil yani..
herkesin derdi kendine. dertlerimde boğuluyorum zaten başkalarını da kafama takmayayım bir zahmet.
babam öldü. ama 7 sene falan olmuştur. derdimi sikeyim.