bugün

kocaman olmasına rağmen mini minnacık bir çocuk kalbi ve egosu taşıyan tuhaf insan.
doğum günü kutlu olası kadın. mumları söndüren dilekleri de gerçek olası inşallah..
böyle sürprizli bir şeyler var bunda, istiyorum hep mutlu olsun, kalbi gibi ömrü olsun..
bir zamanlar tombik ve sevimliydi. şimdi nasıl bilmiyorum.*
valla hiçbir zaman tombik ve sevimli olmadı, onu öyle görmek istiyor bazı şahıslar ama yemezler güzelim.*
en kıymetlim...
gitmelerine alışamadığım...
gideceğini düşündükçe içim daralıyor.
hayatımda tek bağımlılığım..
Modanın son zamanlarda yeni trend'i olmayı başarmıştır.Güzel olduğu kadar süper'de bir zekaya sahiptir çevesindekileri etkilemeyi 10sn 'de başarabilen zat.
ses tonuyla daha da sempatikleşen, gülerken gözlerinin içi gülen güzel insan. çok fazla görüşemesek de görüştüğümüz zamanlarda samimi, güzel muhabbetler ettiğim insan.
ekşisözlük'e transfer olmasından sonra ulu'da yazmayı bırakmış yazarlardan biri. ben mi? ben inciciyim beyler.
15 yıl boyunca bu ismi koymayı düşlediğim kızımın ismi.
"sakin sular derin olur..."
(bkz: rol-ince derin)
bendeki yeri bambaşka olan bir kız ismidir.* aynı zamanda 4. nesil bir sözlük yazarıymış, kıskandırmıştır.
görsel
Bir erkeğe daha çok yakıştığını düşündüğüm isim.
en sevdiğim isimlerden.
bir kıza çok yakışabilecek isimlerdendir.
çok güzel bi kız ismi.
Güzel bir ekonomist kadın ismi.
kızlarda çok seviyorum bu ismi.
genellikle de güzel oluyor bu ismi taşıyan kızlar.
üniversitede bu isimde bi kızla takıldığım bir dönem vardı. fakat o sıralar hali hazırda sevgilim olduğundan demir diye kaydetmiştim. aslında böyle şeyler yapmam. ayşeyse ayşedir fatmaysa fatma. obsesifim de var isim soyisim harici rehbere kimseyi eklemem. genelde sık aldatırım ama rehbere farklı isimle kaydedediyim diye uğraşmam. nedense derin e demir yazasım gelmişti. hayat kurtaran bir hareket olduğunu ilerleyen dönemlerde verdiğim falsolarda anladım.

en yakın arkadaşlarımdan birinin de soyadı demir.

lan şeytanın ikiz kardeşiydim ya. yalan götüme karargah kurmuş. neyse ki o adam öldü artık.

güzel oluyorlar ama derinler. harbi de derinler ehuehue.
dibi yüzeye uzak olan.