bugün

Güldüren program. Geri kalan 7 haftanın enlerini yazıyorlar. Evet.
yoğun testosteron hormonun salgılandığı program.
nu akşamki program ve rok un yorumları tek tek yazılacak gibi değil. youtube a düşünce oturun izleyin öyle bir programdı. rasim bizi yardı vallahi.
Arada bir haklarinda kotu dusunuyorum ama bu gece kirmizi beyaz studyolariyla gonlumu almis futbol-guncel sohbet programi.
Uzaylı falan saçmalamakta sınır tanımıyorlar. Evet.
An itibariyle Obama'nın korumasını uzaylı ilan eden futbol programı.
izliyoruz efenim.

Edit: az önce uzaylıların pileyboy Necati'yi incelemek için Türkiye'ye geldiğinden bahsettiler. Kaçırdınız beyler.
zaten futbol konuşunca izlemiyorum.

fener beşiktaş maçında 3 dakikalık görüntü aldılar 2 gün üst üste futbol konuştular. şimdi yeni yeni kendilerine geliyorlar.

iyi böyle. uzaylılar falan...
Bu programın adı beyaz futbol değil miydi diye düşündüren program. Aynı kadroyla körler ve sağırlar olarak birbirlerini ağırlıyorlar herhalde. Kafam karıştı. Biri aradaki farkı anlatsın. Ayrıca erman hoca ve ekürisi şansal da ekranlara dönmeli.

Ayşecik'in alpella'ya doyduğu an gibi rasim ozan'a doyduk. Ha süper geyik, o ayrı.
Sinan engin ahmet cakar icin ahmet hoca normal bir adam degil uzayli olabilir dedi,ahmet hoca cevap olarak topum uzaya kacti sinan dedi.sinan engin cevap verdi:artik topun mu kacti baska biseyin mi kacti uzaya bilmem hocam.

Iyice costular.ahmet hocayla gece gece delirmeceler.Marsa venuse kaplicaya gitcez diyor ahmet hoca.

Edit:ptesileri derin futbol pazarlari beyaz futbol oluyor programin adi.
bilimle de ilgileniyorlar.

-ampulü kim buldu?
+edison.
-nah edison.

-peki x ışınlarını kim buldu?
+rontgen.
-nah rontgen.

güzel program.
hem de faydalı.
Az önce ahmet Çakar in "naaaaahh" demesiyle yarmistir. *
gecemi neşelendiren spor programı.
Ahmet hoca nah dedi iki kere ceza gelebilir programa.en buyuk trollugu ahmet hoca yapiyor aslinda rok degil.
Sinan engin ahmet hoca icin:hoca uzayli,bes kursun yedi olmedi adam.

Yalniz ahmet hoca bilimsel konusuyor,philadelphia deneyi tesla falan

Edit:ahmet hoca uzaya giderken yanima kobrami alirim dedi.
Haa şu küçük sarı kız ;
Canan Karatay

sinan engin in Cansu Canan tanımı. .
Efsane yayın olacağını düşünüyorum.
Bu da olmasa futbol bu ülkede çekilmez. Evet.
Ahmet çakar: beşiktaş çok tecavüzcü bir takım.

Ulan ne bomba adamlar ya. Evet.
Rasimin en iyi sağ kanat seçimi ile yaran programdır. Beynim yanıyor amk.

(bkz: Sabri sarıoğlu)
Sinan engin'in ahmet hocaya,hocam sen anani bilmem ne yapayim diyorsun ben ise anneniz nasil diyorum seklinde cumlesiyle yarmistir.
Gene güldürüyor. Evet.
moral bozukluğuna bire bir gelen program.
Rasim ozansız le cola gibi program. Nerde lan bu rasim? Evet.
Başlamız şov programı. Evet.
gazino ya bağlamış program.