bugün

sizden baksırınızı talep edecek ve karaya çıkacak kızdır. onun mayosunu alıp karaya çıkmayı düşünürseniz alnınızdan öperim.

uyanık olun olm, yemeyin bu numaraları.
yüzme bilmiyorum ancak google'da arayabilirim diye şaka yaparım. o da ehehehe mehehe diye güler.

edit: ben de durur muyum ben de eki eki diye gülerim tabii. hafız bu entryi oylamayın gözünüzü seveyim ya.

edit part 2: bu başlığı açan adam benden daha az eksi aldı. akp gibi oldum tüm tepki oyları bende toplandı. oysa benimkisi sessiz bir çığlıktı, bir başkaldırıydı.
hürriyet gazetesinde tecavüz haberleri arasında yer almayı göze aldıracak kızdır.
bulunca ben giydircem ama diye bir cevap alır benden.bundan sonra ya tokat yerim ya da atarım(suratına değil)
bana ne senin sorunun denmesi gereken kızdır.
fantazilerimi süsleye kız. denizdeyken hep böyle bişey hayal etmişimdir
(bkz: yok artık)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: denizde yaşayıp mayom düştü bulurmusunuz diyen kız) *
(bkz: yazarların fantazisi)
varlığı ispatlanamayan kızdır. nedense böyle kızlar vardır ama yalnızca hayal gücü kuvvetli erkek arkadaşlarımızın karşısına çıkarlar.
Allah rızası için yardım edilesi kızdır. Böyle rastlantılarda hep entelektüelleri buluyo anasını satim.

--spoiler--
"çok afedersiniz ben buranın yabancısıyım da mayom düştü bulamıyorum, siz bulur musunuz"
--spoiler--

böyle bir talebe hayır denemeyeceği gibi, eğer ki mayo bulunamadıysa, derhal sahile yüzülür 2 adet incir yaprağı bulunur ve kızın yanına dönülür. yapraklar kıza avret mahalini örtmesi amacıyla uzatılır.
bu durumla karşılaşan erkekleri bir anda canavarlaştırabilecek olay.
- mayom düştü bulur musun?
- sen nasıl düştün buraya?
- iskeleden.
- mayonuzun hiç düşmanı var mıydı?
- bildiğim kadarıyla bütün erkekler.onsuz daha güzel görüneceğimi düşünürler nedense.
- mayonuzu en son nerede gördünüz?
- şurdaki kayalıkların orada.
- peki farkında mısınız muhabbet iğrenç bir boyuta ulaştı.
- ayağıma kestane battı belki o yüzdendir.
- dipten kum çıkarayım mı sana?
seraptır. * *
(bkz: denizde 10 kaplan gücündeyim)
bir kere, kıyıdan 80-90 metre açılan bir kişinin olduğu bölge, yaklaşık 10-15 metre derinliktedir. tüpsüz 15 metre dalan kim varsa ona tüm mayolar kurban olsun.
saatin çalması sonucu derse geç kalındığının öğrenildiği durumdur.

(bkz: ıslak rüyalar)
(bkz: denizde kıza kagıt uzatmak)

gul gul olmek boyle bir şey herhalde... nasıl bir mayon var arkadaş. hem kağıt ne iş..
üzülme benimkini vereyim deyip ve hiç düşünmeden çıkarıp mayomu vereceğim kızdır.
düzeltme :imla
yardım etmek için tüm imkanlar seferber edilecek, uğrunda boğulma riski falan göze alınacak kızdır.
(bkz: insaniyet uğruna)
karada yanaşsa, kimsenin zahmet edip de mayosunu bulmayacağı kızdır.

+mayom düştü bulur musun?
-mayo mu? bak bende de yok, gel bakayım kızgın kumlara...
+alleaaah...
-homunagodum seni!
denizde yanaşp şortum düştü bulur musun dyen erkeğin kız versiyonudur.
geyiğe meyiğe maruz kalmayacak kızdır. hepimiz zekiyiz, hepimiz kıvrak zekalıyız ya kıza türlü espriler yaparız. mayoyu da çıkarmayız. uşak değiliz çünkü.

birbirimizi kandırmayalım lan. kız yeşil gözlü. 92-61-93 ölçülerinde şaka mısınız? bir de bikinisi düşmüş yardım istiyor. ağız dil tutulur. zeka dolu esprilerden ziyade "eheeeeeğğğğğ","pıııığğğğ" tarzı sesler dökülür ağızdan. mayo da bulunup verilir. kız da paşa paşa giderken mal mal bakılır arkasından. hepiniz ıssız mısınız lan??
sazan avındaki kızdır. eleman suya dalınca kıh kıh güler ve oradan uzaklaşır.
80 - 90 metre açıkta napıyordun da mayon düştü diye sorulası kızdır. fantezi mi yapıyormuş denizin ortasında, mavi göl'e özenmiş de cıbıl cıbıl özgürce yüzmeyi mi deniyormuş? hayatta da almam. hava kararana, ciğerleri şişene kadar yapsın fantezisini, yüzsün engin denizlerde. çıkınca da o derisi bumburuşuk olsun; bi dahakine de akıllı olsun, aval aval yüzmesin..
rüyaların kızıdır ve alacağı cevap bellidir.
+pardon mayom düştü acaba bulabilir misin?
-hönk...
-ben bi dalıp çıkayım o zaman.
+çok teşekkür ederim.
-hatta hazır dalmışken sen bi bacaklarını aç ben arasından geçeyim.*
güncel Önemli Başlıklar