Sesini duyduğum anda "aa susun, deniz tekin çalıyor" dedirten sesi muazzam insan.
allahsızın kızı bir ederlezi söylemiş, ciğerim dağlandı.
Ben böyleyim diye bir şarkısı var bu kızın. Bir yerinde 'beni siktir et' diyor. Bir ömür boyu o tondan ömür boyu küfür edebilir bana. Hayır demem.
mükemmel bir kadın.
Yeni klibinde kendisinin de sesi kadar güzel olduğunu görmüş olduk.. Ayrıca ben bu kızın sesini nedense Selda Bağcan a benzetiyorum.. Bi tek ben böyle düşünüyorum galiba ama neyse..
Klip;https://youtu.be/flTK4Y4nf74
insanı dinlendiren sesini sevdiğim, her ruh halinde dinlenesi sevimlilik abidesi.
Sesi sanki suyun üzerinde yürüyormuş gibi hissettiren insan.
Beni Vur dan hiç bahsedemiyorum zaten.
Nedense bana sesi çok sempatik gelen şarkıcı.
istesin din değiştireyim. şaka şaka o kadar değil ama tarikat kursa müridi olurum.
bence hiç tekin değil.
Nah gelirim.
durmadan kedi gibi miyavlayarak şarkı söylemeye çalışan bir kızmıs.
saat 2 yi geçtiiii.
özellikle ahmet kaya coverları harika olan aşırı tiz ama harika seste olan, genç, marjinal, amatör sanatçılardan biriydi zamanında şimdi ne oldu bilmiyorum.
Güzel sesli hanımefendi. Büyük olmasada müzik şirketleriyle çalışmaya başlamıştı en son
çok güzel "beni siktir et valla sorun olmaz" der.
Sende bir problem falan yok deniz'cim. Sen mükemmelsin.
Sesinin tatliligiyla beni benden alir. Nerdeyse her soledigi sarkiya ayri bi güzellik katar. Severiz.

Gelir miyim sarkisini tavsiye ederim. Sorunum cevabi sarkinin icinde gizli yine
eğer başıma bir şey gelmeyecekse hiçte güzel bir sesi olduğunu düşünmüyorum.
O sesle 1 yıl aralıksız konuşsa dinlerim. Hadi eyv.
Kendisiyle özel hayat meselemin olduğu aynı lisede okuduğum şahıs. Sesi böyle değildi aslında yarışmalarda derece bile alamazken artık ameliyat mı oldu naptı ama sesini bir kalıba sokmayı başarmış.Tabi başka hiçbir tonda söyleyemez ama olsun yolunu bulmuş sonuçta.
Duyguları net veren bi ses tonuna sahip kız.

sezenler olmuş ve beni vur coverları hayatımın bir dönemini hatırlatıyor. Çünkü her sabah 35 dakikalık yolu o şarkıları dinleyerek ve düşünerek geçiriyordum. Hava hep yağmurluydu. insanlar hep soğuktu. Sahip olduğum her şeyden vazgeçmiştim. Yaşama amacım yoktu. şu kader olayı doğru mu bilmiyorum ama çok çabaladığım halde olacakları engelleyemedim. Belli bir zaman geçtikten sonra düzeldi. Her şey zamana bağlı. Zaman da hiç adil değil. Umarım dünyada yapılanların tümünün hesabı verilir. Öbür dünya filan yoksa asıl o zaman yanarız çünkü.
bu şarkısıyla bir kez daha beni kendisine bağlamış şarkıcı.

https://youtu.be/0mRLj5V0D1s
Son çıkardığı "yıldızlar" şarkısını çok da beğenmedim fakat "baktın olmuyor" güzel bi çalışma olmuş. Birisi ile de düet yapıyor ama kim bilmiyorum.
askerdeyken cok sevdigim bir arkadasim deniz tekin'in sarkilarini acardi. tiz sesinden dolayi hic sevmezdim o siralar. ahmet kaya cover'larini begenmezdim. simdi dinlemedigim sarkisi kalmadi. hatta acip sozlukte hakkinda yorum yapmak istedim. kipirdama sende seveceksin.