bugün

Cause that's the way we to do it. sözleriyle ağzıma dolanan güzel şarkıları olan şarkıcı. son zamanlarda takip etmiyorum gerçi.
Sürekli "stay strong" diye ortalıkta dolaşması sıkmış olan hatundur.
Prison Breakte de oynamış gayet hoş gözüken güzel bir şarkıcı.
Grammy de performans sergileyecektir
ilk entrim bu olsun dedim Bu arada Mr hughes mükemmel dinleyin bence.
kendisini malum çoğumuz disney den tanıyor bende o gruptanım disney de bulunduğu zamanlarda çıkardığı albümleri bir kenara koyuyorum unbroken albümünde gerçekten demi de ses varmış diyorsunuz r&b ye kayan sesi ve bu sesini kullanması tabi bunda çalıştığı prodüktörlerinde etkisi var tam da rehabilitasyondan çıktıktan sonra kısmına denk geliyor albüm adından da anlaşılacağı gibi rehabilitasyona girdiğinde herkes şaşırmıştı demi albümüne geldiğinde çıkardığı single lerden de hep bir hit çıkarmak için kasmış en hoşuma giden made in the usa şarkısıydı really dont care, heart attack, made in the usa, neon lights ı dinlemişseniz ne kastettiğimi anlamışsınızdır x factor deki jüri üyeliği gereksizdi bunda simon cowel in deminin disney fanlarını çekmesi ve reyting etkisini de düşünmesi oldukça büyük etken ve joe jonas la arkadaşım hiç bir problem yok aştım çok iyiyiz mesajı vermene de gerek yok ayrıldıktan sonra arkadaş kalma klişesine için götürmüyorsa yapma adamla ayrıldıktan sonra ortak turneye çıkıyorsunuz ve sevgilisini de yanında getiriyorsa o adamda da hıyarlık var ve sonra joe jonas tan gelen açıklama demi ve miley bana uyuşturucu dene dedi demi kötüydü ve bende deminin yanında olmak zorunda hissettim tarzı yaptığı açıklamaları ve deminin sürekli artık eminim bana katılan vardır vücudumla barışığım stay strong vücudumu seviyorum çıplak pozları v.s v.s her dergi röportajında bir kere bu konu geçiyor artık ve gerçekten sıktı evet kötü zamanlar geçirmiş olabilir yaşamadan bilemeyiz ama bu konu deminin yeteneğini gölgeliyor albüm satışlarında single satışları billboard durumu selena gomez oldukça önde albümleri kafa kafaya çıktı ki bence demi müzikal açıdan selena dan daha yetenekli ve daha güçlü bir ses demek ki neymiş sadece güçlü ses yetmiyormuş ya da albüm reklamını kendi reklamından ayrı tutacakmışsın ki confidenti dinlemedim ama kötü bir albüm olduğunu düşünmüyorum çünkü demi giderek her albümde çıtasını daha da yukarılara çıkarıyor ama artık kendi kişisel problemleri kariyerini düşüşe geçirmeye başladı.
yüz hatları itibariyle malum sektördeki christy mack'a benzeyen şarkıcı. bu yüzden çok yokluk çektirmiyor sağolsun.
(bkz: değil mi lovato)

tükçemizi düzgün kullanalım.
Prison break'te aşık olduğum şimdilerde eski çekiciliği azalmış sanatçı.
akranları; selena gomez , miley cyrus gibi şarkıcılar arasında en azından, en düzgün en hanfendi olanıdır.
Asi kiz rolune yakisan sarkici.
altı yıllık ilişkisini bitirmiş.

http://www.sabah.com.tr/m...aklar-dedikodusu-cikmisti
Amerikan kezbani desek yeridir. Bir kere gerçekten bok gibi bir fiziği var. Öncesinde vücudunuz önemli değil triplerine giriyordu. Zayıflayınca götünü açmaya başladı. Hele kliplerinde. çıplak çekim yapacak duruma geldi. Ya bakın tamam sonradan zayıfladığı için özgüven gelmiş olabilir ama niye üstüne üstlük çekimlerine shop yapıyon zevzek? Bir de hayranları çok mal. Her ankette objektif olmuyorlarda idolleri diye oy veriyorlar. "dmi bilklerini ksti bilmdn knşma yha" triplerindeler. Ayrıca deminin yüzü güzel değil bunu bir kafanıza sokun. Kaşları zaten allah affetsin, burnu desen..... seksi bakış atmaya çalışıp seksi olamıyorya çok gülüyorum. Rihanna beyonce varken demi mi güzel ya? bir de gırtlak ses demek değildir şarkıları zevksizlikten baymış. Ha bu da son. Sanaldan gidiyorum deyip iki gün sonra geri dönüyor orospu. Tam bir ergen ya. Nefret nefret nefret nefret nefret nefret nefret nefret nefret ediyorum.
selenayi zerrece sevmem ama selenanin yanında antepli gelinlere benzemiştir. ve yaşıt bunlar.
noldu sana demi.
görsel
Bunlara güzel demek için ne içmek lazım?!!
face deki bir ergenin idolü (bkz: demli lavanta)
bizim kezolar baya kotulemıs...

kedi uzanamadığı ciğere mundar der.

karı guzel masallah taş.
görsel
kendisiyle hiçbir alakası olmamasına rağmen taylor swift'e her fırsatta çamur atan, yaşıtlarından epey bir geride kalmış şarkıcı.
sesi güçlü, her albümünde de tarzını değiştiriyor eyvallah da "ytr artk sanaldn gidiyrm dha gelmicem!" diyen ilgi meraklısı ergenler gibi gittikten 18 saat sonra geri gelmesi trajikomik bir durumdur.
daha fazla "kendi" olması dileğiyle...
(bkz: 24 yaşında olup, sesi dev olan bir kadın. Grammy ödülüne aday oldu. Her türlü bea.
disney çocuk dizilerinden beri takip ederim kendisini. balıketi güzel nasıl olur, kendisi tam o dur.

ne diyor badiseyinde, terlet beni diyor, tadıma bak diyor.

paralel evlende bu karı ile evliyim sanırım. umarım.

https://www.youtube.com/watch?v=Jca0B2lbqpU
stone cold şarkısını beğendiğim şarkıcı. şarkı inişleri, çıkışları, demi'nin sesi ve verdiği duyguyla beni deşarj ediyor.

bu kıza kanım ısınıyor benim. iyi bir müzisyen olmak için gerçekten çabaladığını, disney tayfasından gelen justin, miley gibi mallar arasından sıyrılıp farkını ortaya koyduğunu düşünüyorum.
Onun çok büyük bir kalbi var.

görsel
Makyajsiz hali makyajlı halinden 1000 kat daha güzel olan ama fiziği için aynı şeyi söyleyemeyecegim kız. O bacaklar ne öyle pehlivan gibi fiziği çok iri. Ayrıca 92 liymis ben şok yıllar öncesinde ben bunu 28 yaşlarında filan saniyodum ne kadar büyük gösteriyo öyle.
Kendisini çocukluğumdan beri beğenirim.
En çok yüzünü beğeniyorum maşallah

Ama kabul etmem gerekir ki burnu bi estetik harikası. Ben de şöyle bir burun estetiği yaptırsam mı diye düşünüyorum. Demi lovatonun doktoru konusunda (kaça yaptırmış filan) ya da genel olarak estetik hakkında bilgisi olan mesaj atarsa sevinirim.

görsel
Fazla zorlama donuna sıçarsın .