bugün

beğeniyle izlediğim 1 kadın 1 erkek dizisinin güzel ve yetenekli oyuncusu.
banyocu.
(bkz: taş)
(bkz: efgar)
manisalı'dır.
son zamanlarda erkek kadın temasındaki cinsellik rolünü üstlenen kadın oyuncu.gözleri büyüktür göğüslerinin övülecek bir yanı yoktur.
ismini tam hatırlamıyorum ama banyoyla alakalı filminde gördüğüm kadarıyla mükemmel bir vücuda sahip kadın. göğüsler üzerinde özellikle durulmalı. sanırım bir entry sıçtım. hayır hayır bu aslında estetik bir sinema eleştirisi. at yalanı..
türkiyenin en iyi kadın oyuncusu. gözlerini ve mimiklerini o kadar ustaca kullanıyor ki, herhangi bir holywood filminde de hiç sırıtmadan, hatta filme değer katacak kadar iyi oynayacağına eminim.
beyza' nın kadınları filminde, sorgu sahnesinde, çoklu kişilik bozukluğunu ustalıkla yansıtmış oyuncu.
yakından, uzaktan, her yerden gördüğüm ve hep ve her seferinde aynı fikire sahip olmama sebebiyet veren güzel kadın.

(bkz: hastasıyım)
tiyatrocu olma isteğine ailesinin karşı çıkması üzerine , zamanında açlık grevi yapmış ve en sonunda ailesini pes ettirip idealini kabul ettirmiştir .
oyunculuk yeteneğinin yanısıra sesi de hiç fena değildir. keyifle izliyoruz.
güzel değil ama garip bir şekilde çok çekici olan aktris.
(bkz: seksapel)
çekiciliği fiziğinden ziyade mimiklerinde,
hançer saplanıyor her bakışında kalbime.*
yaşam tarzının rock'n roll olduğunu söyleyen, ciddi anlamda seksi, oyunculuğu gerçekten iyi, sempatik, sevimli insan...

(bkz: isabelle huppert)
şu anda beyaz show da bulunan,tiyatro ve sineme oyuncusu. *
salak ve gerizekalı deyişine hasta olduğum harikulade oyuncu.

(bkz: 1 kadın 1 erkek)
yurdum insanının bacak arasında olan beynini, ekrana taşıdığı için ışıklar saçan ve ancak o kadarıyla 'sanat' dünyamızın yıldızı olan bir yaratık.

- durun çişim geldi.

- acaba hem taşşak hem meme kanseri mi oldum yoksa?

bakalım ne zaman ağzımıza sıçacak ve biz bilet kuyruğuna gireceğiz?

dağılın lan ..
1 kadın 1 erkek adlı dizinin en başarılı aktrislerinden biri.
bıyıklı hali daha bi seksi.
müthiş bir oyuncu ayrıca çok sempatik ve güzel.
sempatik, güzel bir o kadar da seksi olan oyuncu. bence yeteneğine göre az görüyoruz kendisini, daha fazla görmeliyiz.
manisa doğumlu ve manisalı olduğundan emin olduğum şahane insan.*
değişik bir cazibesi olan sanat elemanı.
1kadın ve 1erkek dizisiyle gonullerı fetıh etmıs olan, oyunculugunu harıkulade buldugun fakat fızıgını duzeltmesı gerektıgını dusundugum ekrana en cok yakısan oyunculardandır. *