bugün

sanırsam konyada bulunan bir üniversitede akademisyen olan ilahiyatçının sözleriyle gündeme bomba gibi düşen eylem.

şimdi şöyle bişey var. bir kadın neden dekolte giyer, ben kadın olsam ve bunu yapsam tek bir amacım olurdu o da "erkeklerle yatmak" ulan bunun başka bir açıklaması olabilir mi?

dekoltenin güzellikle ne alakası var sen gögüslerini gösterirsen sklmek istiyosrun demektir başka bir anlamı var mı dekolte giymenin.

çok namuslu modernler çıktı ortaya hoca tecavüz edilen dekolteliyse suçludur deyince. adam dedigine diyecegine bin pişman oldu.
cezası ağırdır, sokakta denemeyin.
konuya 3 gün rötarla vakıf olmak ve bayat başlıkla gündeme düşmek kadar kötüdür.

(bkz: dekolte giyene tecavüz ederler)
insanı yoldan çıkaracak hareketlerde bulunduğu için birazcık düşündürücü durum.
her kim ki dar tayt giye ona iri dalgalar değe.
tesettürü inkar edip sacma bulanlar a örnek olsun. öyle giyinipte sonra sasirmamasi gerekir.
Açık saçık dolaşmak uygun değildir ondan sıkıntılı durum. Kadın edepli giyinsin.
(bkz: bok yemenin arapçası)
suçtur, hapiste böylelerine çok kötü şeyler de yapıyorlarmış.
Damacanadan, cansız mankenden, banklardan tahrik olan yurdum insanına sunulan en nefis tahrik unsurudur dekolte. Bütün dekolte giyenler tahrik edici mi ? Elbette değil. Her dekolte giyen tecevüze mi uğruyor ? Tabi ki hayır. on binde birdir bu durum. Her on binde bir insan sapık ruhlu olabilir. Sapık ruhlu bir insanın da dekolteyle işi olmaz. Taştan yumuşak ne varsa becermeye çalışır.
asla 'iyi oldu hak etti!' denmemesi gereken durum. ama kızlarında erkeklerin abaza olduğunu ve nasıl baktıklarını bile bile dekolte giyinmesi affedersiniz ama kaşınmaktır.
garip düşüncedir. ayrıca bir düzeltme yapmak lazım. bunu yapan kişiler yurdum insanı değildir. arap dölleridir. yezittir.amına kodumun döl israfları.
Yeni bi torba yasa ile serbest bırakılması gereken eylem. Sen götünü başını aç abaza erkekleri azdır ondan sonra "ay beni siktileer" diye feryat figan et. Yarraga doymuyorlar amk.
doğal karşılanabilir.
afedersiniz nerdeyse çırılçıplak sokağa çıkıyor bazı avratlar.
ondan sonra neden tecavüz ediyorlar dememeli, aşırı tahrik ediyorlar yani.