bugün

patates olmuştur.

dışını siktir et içi geçmiş içi.
taş gibi taş dememizi gerektiren kadınlar arasındadır. kendi yok allah'ı var, yalansa yalan deyin.
Başından kıçına kadar, her tarafı estetikli gibi görünüyor.

Evet poposuna yağ enjekte ettirmiş bence.

Eskiden poposu, baldırı fazla Küçüktü.
Estetiği filan bilemicem de ne yaptırdıysa olmuş yani.
Çok güzel kadın. Daha doğrusu estetiklerini güzel yaptırdı. Mayoyu da beğendim.
Kaliteli bi kadın.
Boğaziçi üniversitesi mezunu , güzel mi güzel bir hanımefendi.
Kasap dükkanı.
Hayallerinizi yıkmak istemem ama ona yapılan estetik ve bakim bu sözlükteki yazarlara bile yapılsa onun gibi güzel olur. Ki yüzü gerdirilmekten ifadesi kalmamış. Boş boş bakıyor.
güzel olmayan kadın. kadıköy ve nişantaşı sokaklarında buna benzer yüzlerce kadın bulurum.
Hiç çizgisini bozmayan kadın. Küçükken de bakıp 31 çekerdim.❤
49 yaşında milletin jörk off una malzeme olmuş yazık acınası halde.
Türkiyenin en güzel kadını.
50 yaşında taş gibi avrat. abartmıyorum 20 yaş genç duruyor.
(bkz: vaziyet alın buralar karışacak)
(bkz: milföy böreği).
görsel

Hakkında yıllardır kulislerde kulaktan kulağa fısıldanan söylentiler sanırım sedat pekler tarafından ifşa edilecek. Çok kelleler gidecek Daver çoookk.
yeniden gündeme gelen eski türkiye güzeli.
Vay vay vay vay sen neymişsin be defne.
bahsedilen defne, defne joy foster'dır.
Güzel falan değil.
Acıyorum bu kadına. Valla bak.

ilk meşhur olduğu zamanlarda gerçekten çok güzeldi ve nispeten masum bir havası vardı. Güzellik ağır gelir bazılarına, sınavını veremezler.
inşaALLAH sonu iyi olur.
Sedat Peker Tayyip Erdoğan ı direkt hedef almamıştı. Tayyip Erdoğan da bu açıklamaya kadar hiçbir açıklama yapmamıştı. herkes Erdoğan'ın iddialar karşısında neden sustuğunu düşünüyordu. Sedat Pekerin defne hanım demesi ile ucu açık bir şekilde Tayyip Erdoğanı tehdit etmesi ile Tayyip Erdoğan da tarafını seçip soyludan yana olduğunu belli etti. ancak Sedat Peker yine de Tayyip Erdoğan'ı karşısına almak istemiyor olacak ki, o defne bu defne değil diyerek olayın üstünü örtmek istemiştir. nasıl olsa mesaj yerini buldu diye düşünmüş olabilir. bu iddia yeni ortaya atılmış bir iddia da değil 5 -6 sene önce herkes bu iddiayı konuşuyordu zaten.

o defne bu defne mi merak edilen kişi.
görsel
görsel
görsel
daş gibi garı.
güncel Önemli Başlıklar