bugün

karısına 32 trilyona ada almış ada. bildiğin ada amk. bir insan neden karısına ada alırki?.. çiçek, böcek al.. olmadı mücevher filan al ama neden ada alıyorsun kardeş. neden cıtayı arşa dikiyorsun.

http://www.posta.com.tr/d...a-ada-aldi-haberi-1296743
32 milyon liraya ada aldıysa yaklaşık 9 milyon dolar yapar. Adamın serveti aşağı yukarı 400 milyon dolar.

Bu açıdan bakarsak bankada 400 bin TL si olan bir adamın karısına 9 bin TL lik bir hediye alması gibi bir şey yani Beckham ın ada alması. Kaldı ki bunun karısı da ultra zengin.

Ulan sabah sabah bu açıklamayı yaptığıma göre bana da giren çıkan bir şeyler olmuş olabilir.
Oyunculuk yeteneği olsa da sinemada izlesek. Ama konuşması berbat görünüyor. Yaşlandıkça daha da hoş oluyor adam. Poposu da çok sıkı.
Kızını Dudaktan öpmüş.

bir baba kızını dudaktan öpebilir mi?

görsel
80'lerde dogmus jenerasyon disilerinin ergenlik donemlerinde futbolu ogrenmelerine sebep olmus bir zat idi kendileri. bu bakimdan ciddi bir kultur elcisi diyebiliriz kendisine. ayrica o saclari yarim baglama stilini moda yapti, yakisan yakismayan herkes 2000'lerin basinda saclari uzunsa boyle yapiyordu.
seksilikten yikilan bir adam olmasina ragmen her gulumsemesi asiri tatli ve sempatiktir. kalemle cizilmis gibi burnunu burnuma ufak ufak dokundurmasini tanridan diler ve off neyse fena oluyorum, devam etmeyeyim. *
ruya gibi bir adam. zaten anca ruyamizda goruruz.
bu adamı pr çalışmaları harcadı. inanılmaz istatistikleri olan (gol, asist vs degil, top calma, tackle gibi) süperstar statüsündeki en özel adamlardan biriydi. zevzekler hala saçlarından, kaslarindan dolayı manu'da, r.madrid'de oynadığını söyleseler de onu antrenörlerine sorduklarında aldıkları cevaplar bulvar gazetecilerinin ilgisini pek çekmemiştir.
robson'ın, best'in, cantona'nin 7 numarası saçları sarı diye mi verildi?
bend it like David Beckham.
Futbolcuların endüstri ürünü olmalarına katkı sağlamış dönem yıldızıdır. Futbol kariyerinden çok ikonik duruşu ile dünyada ön plana çıkmıştır. Sevemedim gitti ayrı konu.
ailesi sizce de çok sempatik değil mi?

görsel
"Güzel oğullarımla gün batımı" demiş. ne denebilirki..

görsel
görsel
Adam resmen mankind bug. Ne yapsa yakışıyor. Helal abimize.
eşi vekendisini450 şer milyon dolarlık servetleri var.

görsel
Yakışıklı olması öznel olan insan.
victoria kezbanı ile evlenmesi hayatının hatasıdır.
Beaçkemdir.
frikik vuruş stili ve tekniği üstüne kimseyi tanımam. o nece tekniktir üstad.
Hani kadınlar için derler ya yıllandıkça şarap gibi hatun be Bu adam da yaşlandıkça taş gibi adam oluyo.
Yüzü benim yüzüme benziyor.
Tabii ben daha yakışıklıyım.
:)))))))))
Saçları zorla kafasında duran yakışıklı eski futbolcudur. Zira tepesinin görüldüğü fotoğraflar var. Yavaş yavaş ektiriyor zannedersem.
aynı gözlüğü biz de takıyoruz ama nedense aynı etkiyi vermiyor çok ilginç.
Muhtemelen bu adamın götü bile benden yakışıklı.
Adalet nerde amk?
Sakatlığı yüzünden kadroya alınmayan futbolcu. Oynasa ingiltere finale çıkardı. Evet.
Aslen kürttür.

Van göçmenidir.

Inanmayan tirreklerin zoruna girecektir.
Az sonra şl kuralarını çekecek olan eski oyuncudur. Hadi lan elinin ayarına kurban çek güzel bir kura bize.
45 milyon TL değerindeki evine hırsızlar girmeye çalışmış.

https://www.ntv.com.tr/ga...Tg/1htzQuJCl0m3wKOYgq4iTw