bugün

o gece gündüz uğraşarak, çalışarak, kendini disipline sokarak edindiği sırım gibi kaslarını dar tişört giyerek seksi gözüken erkektir. hani öyle görmemişin kasları olmuş gövde gösterisi yapa yapa geziyor ortalıkta dedirtmiyor da böyle bir ağırbaşlılık, bir edep, bir efendilik ile onları tişört ile kapamayı uygun görmüş.* ama dar olması da tabi boşa gitmesin o kaslar diyedir. hem bir gizliliktir, hem de seksidir o.
kadınların hep sorduğu erkektir.

(bkz: hani nerede)
tshirtün suyumu çıktı denilesi erkektir iticilikten başka hiçbir şey değildir ve günümüz apaçilerinin trend modasıdır.
herkeste bir kas merakı... pardon ego merakı.
hiç kimse kendisi değil bu devirde.
kumaş pantolon ve kundurayla kombinlemişse kırodur.
jeen pantolon ve spor ayakkabıyla kombinlemişse candır o. o kaslarda hayat vardır. *
hardal rengi pantolonunu da giydi mi tamamdır. alın size yampiri tiki.
(bkz: dexter morgan)
işi bilen erkektir. yazın gelmesiyle birlikte sokaklara inmesi de yakındır.

millet kışın göt göbek büyütüp, biraları, fast foodları götürmüş o ise karda kışta çalışmış, sağlıklı beslenmiştir. yaz geldiğinde de vücudunu sergilemesi hakkıdır. kıskanacağınıza gidin siz de çalışın. allah herkese irade ve çalışınca sonuca ulaşma becerisi vermiş.

tabi bu arada x large giyen bir erkek small giyerse de bu görgüsüzlüktür. en fazla bir beden küçük giymesi lazım kaslarını göstermesi için. daha fazla dar giyerse hem kötü duruyor hem de nonoş gibi oluyor afedersin.
Tisortun Üzerinde bir de superman S si varsa vay haline.
Bizim dersanedeki yakışıklılar kışın bile giyiyodu. Onlara baktıkça ben Üşüyodum. Tabi o kasları görmemle birlikte terleme derecesine geliyodum.

Sen yirmi kızın olduğu sınıftan çık. Kantine git. Böyle boylu puslu, pazulu, iyi giyinimli erkekler seni karşılasın. Pls help me.
Seksi erkektir.
aşırı kaslı erkek sevmediğim için bir de bunu göstere göstere gezenlere gıcık olduğum için iğrençtir net.
olamadığım erkektir. normalde de L XL beden giyen birisiyim. boyum uzun tipim orta. kaslıyım diyen hedeleri tek vurusta yeri opturebilecek kapasitedeyim. beni seven boyle sevsin hic kasamam.
Kızlardan çok erkeklerin hedefindedir. Tarlası yanmış çiftçi gibi bakıyor ibneler.
Bol giymek daha iyidir. Kaslar pek belli olmaz ama Cool bir görünüm kazandırır.
Bir yerden geçerken tüm kızların "ayy kske bni skse.s.s" bakışlarına maruz kalan seksi, güçlü erkektir.

Yaklaşık 3 dakikadır öküz gibi bakıyorsunuz evet. Karşıdaki camdan yansıyorsun bitanem. Eheh.

Edit: adamlara bak amk. Tabii ki kanıtlayacak iki senedir uğraşıyor, emek veriyor.
Ego tatmini yapan ezik erkektir. Halbuki normal giyinen kaslı erkek de gördüm. Efendi efendi takılıyorlar. Dar giyenler ise nedense hep bir şeyi kanıtlama derdinde.
yanında cubabba cubabba dediğinizde istemsiz apaçi dansı yapan,ümraniye tayfasına benzeyen erkek tipidir.
Ne hemcinslerimi gördüm sıska gözüküp o kaslı dediğiniz erkeği indiren.
Olay tamamen öldürücü güçtedir, kasta değil.

(bkz: kaputun altı boş olan bugatti)

Edit: Kilolulara haksızlık olmasın, şahsen kendim de 80 kilo 1.78 boyundayım. Bugüne kadar dayak yediysemde yerden kalkamadığım olmamıştır. Belkide denk gelmemiştir öylesi bi erkek. Neyse tekniğiniz birazda yüreğiniz varsa en iyisi sizsinizdir.
Ötesi berisi yok,ezik ve egoist erkektir. Ayrıca bütün kış millete hava atıcam, ego kasıcam diye kendine eziyet ediyorsa eziğin dibidir. Kas yapsındır ancak dar giyinmek nedir? Spor özsaygı ve disiplin kazanımı için yapılmalıdır. Normal, insan tişörtü giymeli. Yazın zaten herkesi imrendirecektir. Nasıl giyinmeli diyorsanız güneşin kızlar dizisindeki motorcu çocuk gibi derim. Kaslı ama normal. Kas hayvanı olacağınıza insan olun biraz. Hiç te utanmıyorlar o daracık şeyleri giymekten.
Artistlik yapan erkektir.
Mini etek giyen kızın erkek versiyonudur. Sorsan o kız orospudur ama.
bu insanları burda karalayan şu şahıslar bu durumu tamamen çekememezlikten ve hazımsızlıktan yapıyor. o insanların o duruma gelmesi ne kadar sürüyor ve ne kadar çaba harcayıp eziyet çekiyor biliyor musunuz? disiplinsiz, öz saygısız ve kararlılıksız bu iş yapılmaz. bunlara sahip insanlarda üstüne emek koyup bu duruma gelmişse hava atmakta son derece haklıdır.

bu durumun lüks bir arabaya binip gezen insana o arabaya sahip olamayacak ve olmak isteyen insanın dediği "aaa görgüsüz ayı" durumdan farkı yoktur. adam çalışmış yapmış çekememezlik yapıp çenenizi yormayın.
açılın dar tişört giyen göbekli erkek (dtgge) geldi. şimdi bu kaslı arkadaşlara yok eziktir, egoludur vs denmiş. ben bir dtgge olarak bu adamın yerinde olmak isterdim. siz de istersiniz amk kim istemez? götü göbeği salacağımıza azıcık düzgün vücutlu olsak fena mı olur? he ben mesela tembelim ama en azından millete bok atmıyorum. siz de atmayın kıskanıyorsanız kıskanıyorum deyin uzamasın mevzu.

tanım: bir dtgge olarak özendiğim erkek.
Maşallah erkektir.
güncel Önemli Başlıklar