bugün

Taş taşlarım acıyor akşamları.
ben giyemiyorum. birazcık dar olsa taşşaklarım alarma geçiyor. en güzeli sıkmayan bir boxer ve hasofman.
Erkeklerin artık giymemesi gerektiği pantolondur. Hele iyice zayıf olanlarda çok komik duruyor.
görsel
Kız baya zorlanıyor.

Kadınlara yakışan pantolon. Evet.
şudur ;

görsel
Erkekler icin de pek cok markanin Streç pantolonlar uretmesiyle "ulan ibne pantolonlarindan baska cesidiniz yok mu" tepkisi verdirtmektedir.
Ne ara moda oldu aq bu ya. Giymeyeni zikiyolar sanki. Bütün kızlar giymeye başladı. Sıktı valla.
Dar pantolon tamam da skinny fit i çıkaranın abv.
zayıf erkeklere yakışan pantolondur.
zara marka olanları iyidir. ama sanırım o modellerde üretilmiyor artık. en son 2012'De tam istediğim pantolunu bulmuştum.
bir erkek olarak benim uzak durmaya çalıştığım bir pantalon çeşididir. erkeklere hiç yakıştırmıyorum. ayrica fiziksel olarak bizi çok zorluyor.
sadece altınyıldız ve dockers markasını giydiğim pantolonlardır.
Bir erkeğin genelde uzak durması gereken pantolon tipi. Kesinlikle Türkiye'de yaşayanların vücut yapısıyla alaklı bir durumdur. Ay gibi gecelere doğmaya gerek yok, maalesef bacaklarımız kısa, kalçalar geniş. illa pantolon nasıl seçeceğiz diyorsanız. ( http://basgann.com/oneri-kot-pantolon-nasil-secilir/ )
günümüz modası..70' li yılların bol paça pantolonları bile daha cazip bak bunun yanında..
kızlar için yakısanın giymesi gereken pantolon türüdür. hiç kusura bakmayın öyle her dar pantolon giyen seksi filan olmuyor. erkekler giymesin hem rahatsız hemde hastalıklara sebep oluyor, bide zaten sacma dar pantolon erkeğin neyine?
en sevdiğimdir ayrıca güzel uzun ve zayıf bacaklarınız varsa giyin efenim.
ince yapılı, özellikle de bacakları düzgün bir kadında güzel durur. Ama lütfen kilosu ile boyu bir giden kadınlar giymesinler.

Erkekler içinse hem çok rahatsız hem de çeşitli sağlık sorunlarına davetiye çıkartmaktır. Uzak durulmalıdır.
Ellemesin bizi dar pantolon
Hadi patlasın sutyen kolon

Gibi sacma bir sarkıda adi gecen pantolon turu. Erkekler giymesin.
sinir hastalıklarına yol açar. millet seksi görünmek için giyiyor tabi ama araştırmalar bir tür sinir sıkışmasına neden olduklarını söylüyor. eklem bölgesindeki hareket kabiliyetlerini azaltması ve bacak sinirlerini olumsuz etkilemesi ile kalça kemiğinde karıncalanmalara yol açıyor.

şu an bu yazıyı okuyorsanız ve işte, okulda, sokakta, otobüste, kafede bile olsanız hemen üstünüzden çıkarıp atmanızı tavsiye ederim. sonuçta hiçbir şey sağlıktan önemli değil. bi de özellikle hanımlarda daha fazla görülüyormuş.
adamı delirtir delirtir. ah şu bacakları koparır gibi ellesem dedirtir.
bir erkek olarak giyiyorum. Hemde bazen vişne çürüğü rengi. Ehehe.
athena gökhan hariç türk erkeklerinde genel olarak hiç de sempatik durmaz. konsepte aykırı bir kere. tesbihdir çakmakdır -şayet taşıyorsan- neresine sığdıracaksın o sitreç filmin. hele bi de balık etliysen git ötede oyna yani o pantolanla.
Kalın bacaklı kızlar giydiğinde felaket görünümü yaratan durum. Bir de boy kısa ise aman aman!
Speed thrash yapan herkes, erkek kız fark etmez, üniforma olarak giyer.
giyen erkeklerin bin türlü belasını versin. evlerine ateşler salsın. kızlar bolca giyin.