bugün

teşhirci kadın eylemidir.
Ayıptır insanları günaha sokmayın. Kaldırımda yürürken çorba tası gibi döt görmek zorunda değiliz
her gece şu başlıkları görmekten bıktık. keşke bazı beyin fakirlerinin sözlükte başlık açmasına hatta ve hatta sözlükte yazar olmasına bile izin verilmese. çünkü beyinlerine gitmesi gereken oksijen başka yerlerine gidiyor ve sağlıklı düşünemiyorlar. böyle başlıklar açıldıkça ve hak verenler oldukça kendi kız kardeşleri ya da ablaları tehlikeye giriyor, keşke biraz farkına varsalar.

edit:imla.
Sonrada erkekler abaza,erkekler sapık yokk yaa.
(bkz: hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin)
Oldu canım başka.
Namus sadece kadında değil ve sadece erkekler tahrik olmuyor bilin istedim. Vücut yapan (yaptığını sanan) erkekler yaz kış atletle gezmesin ondan sonra hep birlikte dar giyen kızları eleştirirsiniz. Hemcinslerimi korumaya çalışmıyorum bazılarını ben de eleştiriyorum herşeyin bir ölçüsü olmalı ama bu sadece kadın için yada sadece erkek için değil.
Ya oğlum enayi enayi konuşmasana. Bol giyince kıçımızdan düşüyor
işleri güçleri dikkat çekmek ego tatmin etmek.
çünkü kızların tek amacı erkekleri tahrik etmek. erkekler için yatıp kalkıyoruz, dünyanın merkezi sizsiniz.
(bkz: yemek yiyip erkekleri tahrik etmeye çalışmak)
vücut yapınca dar giymeyen erkek söylemi...

yav he he.

not: erkeğim.

edit: anonim kimliğinin arkasına saklanmış erkekimsi söylemi. birebir diyaloglarda "hayır kadınlar kendileri için giyinir" falan derler bunlar, sonra buraya gelince "örköklörö töhrök ödöyölööööör" yav bsg.
türkiyedeki kızların yaptığıdır. abazanlar bakınca neden baktınız derler.