bugün

Adamdır, net.
Kalp krizinden gitmiştir. 2019 bizden çok şey aldı. Mekanı cennet olsun.
Bugün 82 yaşına girmiş büyük usta. Nice senelere. Evet.
Fahrettin cüreklibatırdır.
Art arda yazmayın lan vefat etti sandım. Allah ömrünü uzun etsin koca çınarın.
Yeşilçam’ın en yakışıklı aktörü bana göre.Bin defa da olsa arım balım peteğim filmini izlerim.Orda yakışıklılığın doruğundadır.
görsel
kendi sesiyle oynadığı bir film bile yok herhalde. dublaj sesle rol kesen adamı avrupa'da amerika'da aktör diye takdim etsen götleriyle gülerler sana.
bugün doğum günü. 82 demiş.
Teke tekde alırım ben bunu.
Son halini gördüm de bir tuhaf oldum.
Yaşlılık zor be...

Kurt kocayınca itin maskarası olur muydu neydi veyahut buna benzer bir ata sözü vardı.

Öyle işte.

Mutlu yaşlar Fahrettin abi.
nam- diğer battal gazi. yeşilçam"ın yozlaştığı seksen dönemindeki bazı filmleri abuk sabuk olsalarda, seks filmi furyasına katılmayıp bu işleri yapmış olduğunu düşünmek zor değildir. nice senelere.
nefret ettigim bi insan. herkes çok yüceltiyor. madem bu kadar iyidi nede ccüneyt arkın 2 çıkmadı diye sormak istiyorum hayranlarına.
Cuneyt arkın'da adeta dünya dışı bir yakışıklılığa sahiptir. Oyunculuğu muazzam derecece iyidir gerek at binmek olsun gerek aksiyon dövüş filmlerinde de olsun ortaya daha iyi oyunculuk koyabilmek için bu alanda eğitimler almış ve bunu çekmiş olduğu filmlerine başarılı bir şekilde uyarlamıştır. Sadece filmde değil gerçek hayatta da gayet karekterli bir yapıya sahiptir ülke olarak böyle oyuncuyu sahip olduğumuz için şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Keşke hiç yaşlanmasaydı diyebileceğim ender kişilerinden.

Edit: bugün kendisinin doğum günüdür.
(bkz: Fahrettin cüreklibatur)
eğer 8 eylül değil de 5şubat doğumluysa kova burcudur kendisi.

ayrıca zamanında cumhurbaşkanlığına aday olsa kazanırdı. neden düşünememiş.
Ödüm patladı sol tarafta görünce,doğum günüymüş üstadın sağlıklı mutlu senelere ellerinden öpüyorum.
yakında tahtalı köye gidecek olan oyuncu. evet.
görsel
Adamın dibi dibi.
görsel
Çizgisini bozmayan sanatçıdır.
Münir Özkul’a yapılan şu aralar kendisine yapılıyor. Yok Ne zaman ölecekmiş, yok ölmüşmüş, yok bir türlü ölmemişmiş...

Biz ölümle dalga geçer duruma gelmişsek aşmışız gerçekten. Çooook ötelere gitmişiz. Burada kendince taşak geçen arkadaşlar şunu bilsinler ölümün sırası yok. Sen burda salakça sözde espri sıçarken pamuğu sana tıkayabilirler.

Allah sağlıklı ömürler versin kendisine.
karizma, yakışıklılık ve beyefendilik! 3'ü bir arada.

görsel
Röfle de yakışmış kerataya.
görsel