bugün

Toplantıda Muhtarlar uç beyidir demiştir.
cumhurbaskani, basbakan, bakanlar, milletvekilleri, valiler, belediye baskanlari (bir de bunlarin yardimcilari) derken halka ulasmak ve aracilarin yerine göre farkli mesajlar vermesinden cekindigi / güvenmediginden dolayi direk muhtarlarla muhattap olup; halka 10´uncu agizdan mesaj yollamak yerine direk muhtarlarla mesaj göndermektir. aslinda; iyi bir yöntem.

tabi halk olarak mevki hayranligi olan bir toplum oldugumuz icin de; muhtarlar birin üzerine on koyup öyle servis etmektedirler. bu da ayri bir propagandadir.
"bana muhtar olamazsınız dediler bakın cumhurbaşkanı oldum, ümidinizi kaybetmeyin bir gün siz de olabilirsiniz" demeye mi çalışıyor napıyor.

Ya da olmadığı bir muhtarlık kaldığı için mi niyeyse artık..
akademisyenlerle görüşecek değil ya.

muhtarlar halkın birebir konuşabildiği, ulaşabildiği insanlar. onların aracılığıyla fikirlerini yaymak istiyor.

tam bir şark kurnazlığı.
Rte nin halkı birebir muhattap alma durumu.

Yurdum aristokratları bunu neden daha önce akıl edemediler acaba?

Sen düşünme senin yerine ben düşünürüm, sen konuşma senin yerine ben konuşurum sen fikir dunma senin sunduğun fikir bizim sikimizde değil zihniyetinin halka en yakın statü sahibi insanına gitmesini beklemek papanın müslüman olmasını beklemek gibi bir şey.
mesaj veriyor...

mahallenizdeki laikleri, kürtleri, alevileri, mhp lileri kayıt altına alın..

sivrisinek saz hikayesi..