hadi yalakalık yaparsında onunda bir sınırı olur, kendi hayal dünyanızdamı yenemedi hangi dünya yenememiş bu şahsı, adamın doları amına koydu afedersin ekonominin sen neden bahsediyorsun yalaka.

https://twitter.com/ajans...tatus/1792171328138539013
dünya derken.
hayal dünyaları sanırım.
Yenemedi kardeşim. Kaç defa devirmeye teşebbüs etti abd.
Adam hala iktidarda.

Emrinizdeyiz sayın cumhurbaşkanımız!
belediye başkanı iken beyaz saraya davet edilip parti kurdurulup akabinde seçim kazanarak iktidar olan adamı abd nin devirmeye çalıştığını zannedecek kadar kafası uçmuş olanların hayal dünyasıdır.

bop eşbaşkanıyım diyen adamı abd neden devirmeye çalışacak ? bop zaten bizzat abd-israil projesi. israil devirmeye çalışıyor desen devirecekleri adama neden cesaret madalyası taktılar. rusya devirmeye çalışıyor desen putin ile kanka modunda takılıyor zaten iktidardan gitmesini en başta putin istemez gel deyince geliyor git deyince gidiyor. eee geriye kim kaldı ? avrupa desen 15 milyon tane suriyeliyi afganı itelemişler rte iktidardan gittiği anda o suriyeliler avrupaya saldıracak onlar hiç istemez. uganda mı istiyor kenya mı istiyor tayyip gitsin diye kardeşim kim bu "dünya" denilen oluşum..
Bir adet troll sözü galiba.
Yalaka.
(bkz: Alice harikalar diyarında)
(bkz: sarhoş muhabbetlerindeki abartı düzeyi)
(bkz: yağcılarda inecek var) (bkz: yeni resmi tarih is loading)
Van munit Van munit dedikten sonra amerika ve itrail reisi devirmek istiyor ama hala iktidarda. Daha güçlü ve başkomutan olarak.
Emrinizdeyiz sayın başkomutanımız!

görsel
ben olsam ben de böyle derdim.

sayısız örneği yaşanmadı mı-yaşamıyor muyuz?
ekonomi iktisat eğitimi almamış, bu alanda yüksek lisans yapmamış, bankalara hazineye maliyeye bu vb kurum-kuuşlarda yıllarını verip çalışmamış insanlar atanmıyor mu? (ekonominide cumhuriyet tarihinin en kötü yönetimi olmasına bakarak) ben de belki de ziraat bankası vakıf bankası emlak bankasına atanabilir hatta maliye bakanı bile olabilirim-atanabilirim.

ne bileyim, 3-5 maaşlı kamuda belediyelerde ballı kaymaklı maaşlar huzur hakları alabilirim.
sayfalarca yazarım ama ne demek istediğim anlaşılması için...

https://www.youtube.com/shorts/I_E0sslSVss

bunun için eleştiri yapmak cebime uymaz.
evet, dünya yenemediği için abd' nin dolara uyguladığı işlem sonucu ekonomik anlamda sıkıntılar yaşıyoruz.
güldürmüş bir cümle.
burnundaki o etle zaten yenemezsin...
puhauahhahauha. yağcılarda inecek var. hemen sağlam bir kadroya geçiş yapar. dünya reisle taşşak geçiyor. yönettiği ülkenin yarısı dahi reisi sevmiyor, tiksiniyor. reise tanrı gibi tapan çomarları dışında kimse onu ciddiye almıyor. karşımda konuşsa ciddiye alıp cevap bile vermem, geçer giderim. o meymenetsiz suratına katlanamam çünkü.
güncel Önemli Başlıklar