bugün

Var maalesef böyle mendeburlar.
zorla cuma'ya götürülen erkekleri üzecek erkektir. ateist erkekler de buna dahildir.
Var böyle munafiklar. Sonra niye sözlük kızları bahmıyor
Şahsımdır.

isteyen sabahtan akşama kadar başını secdeden ayırmasın. Beni ilgilendirmez, benim ne yaptığım da sizi ilgilendirmez.
vurduruyordur. entrylere yukarıdan aşağı bakıyordum da. en son adam değildir denmiş. dedim bir level üstüne çıkayım kusura bakmayın..
deistim anam babam be. o namaz size lazım. biz bu ekip komple cehennemiz zaten.
Sınavı olabilir.
Sözlüğün bereketini kaçırırlar. Bari bi gusül alın
ailesinde dini yönde eğitim almamış muhtemelen başı açık anneye sahip erkektir. cidden çok yazık..
erken gidip yer mi tutuyorsun mübarek?
Erkek denilemez bu tiplere.
erkek babandır.
muhtemelen ychpli yada ateist biridir. evet hatta net ötesi..
sözlükteki münafık erkeklerdir. evlenilmez bunlarla
Hiç yoktan niyeti belli namazdan sonra kaldığı yerden devam etmiyor.
sözlüğün münafık erkekleridir. evet
Günahının sevabının hesabını sana sormazlar korkma.
ben cumartesileri gidiyorum.
gideceğiz az sonra yaeaeaeae. cami 12 adım ileride çemkirmeyin hemen daha ezan okunmadı.
çok afedersin biraz mendeburdur.
Fink atıyoruz ama tef çalarak, davul zurna çalsak neyse.
bizi hiç ama hiç ilgilendirmeyen bir durumdur velhasıl.
Okundu mu?
hesabını allah'a verecektir. kimseye söz söyleme hakkı düşmez, asıl önemli olan maaşla çalışıp 7/24 sözlükte fink atanlardır. işte bu kul hakkıdır, maaşınız tıkır tıkır işlerken siz sözlükte goygoy peşinde koşarsanız kul hakkına girmiş olursunuz!

yetmezmiş gibi birde sözlükte doğruluk, dürüstlük, ahlak ve erdemden dem vurursunuz, göz göre göre hırsızlık yapıp işvereninizin parasını gasp ederken!
Şimdi birisi çıkar camideki lütfen telefonlarınızı kapatın uyarısını ve imamın verdiği vaazı umursamadan cemaatin fotoğrafını çeker buraya atar.