bugün

vurduruyordur. çok net söylüyorum bu çocuk hiç erkek gibi durmuyor lan. feminen bir bakışı, giyinişi duruşu var. tamam kız arkadaşı var yatıyordur da. ama bence vurduruyor aynı zamanda. çok belli.
sanırım birilerinin sinirlerini fena bozmuş. olur öyle bir yat uyu geçer sabaha.

Z.tanım: Herkesi kendisi gibi ergen fanboy sanan tipleri geren futbolcu.

Edit: Vurduruyordur falan diyenler de çıktı ya lan, olum ibretliksiniz anasını satayım *
messide 2 yas buyuk olup 30 kusur mac daha fazla oynamistir sampiyonlar liginde. buna ragmen daha yeni yakalamistir messiyi.
Schalke dün gece kendisini bayağı bir tırtlatmıştır. Çok büyük bir skandaldan balına kurtuldular.
dünyanın en iyi stoperi olarak gösterilen büyük ispanyol futbolcu. bir insan markajı bu kadar mı iyi becerebilir ya ? bir ara jardel'in kızkardeşi ile de sevgiliydi. ayrıldı galiba.
her anlamda messi den açık ara önde olan futbolcu.
kafa vuruşları ve çok uzaklardan abanma dışında her türlü messi nin gerisinde olan futbolcu.

dribling : messi > ronaldo
adam gecme : messi > ronaldo
adam eksiltme: messi > ronaldo
asist: messi>ronaldo
oyun görüşü: messi >ronaldo
ceza sahası dışından şut-gol ortalaması: messi>ronaldo
ceza sahası içinden şut-gol ortalaması: messi>ronaldo
fizik:ronaldo>messi
popülarite:ronaldo>messi

bunlar acı gerçekler beyler, yüzleşmelisiniz.
kompleksli futbulcu

https://www.youtube.com/watch?v=R4yt7RB23BM
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=171442
messiden iyi olmayan oyuncu. bana kalirsa bunlari forvet sayarsak 1messi 2 ibra 3 ronaldo olur.
en fazla baki mercimek kadar yetenekli olan, türkiye de olsaydı bal liginde bile zor oynayabilecek şişirilmiş Head & Shoulders ajanı san marino asırlı portekizli.
messi pamuk prenses ise ronaldo aynayla konuşan üvey kraliçe annedir.
Sürekli Messi ile karşılaştırılan ama bir sonuca varılamayan, Portekizli futbolcu.
Messi reyizin eline vereceği reklam yüzü.
Ronaldo kim amına kodum?
Mençıstır yunaytıd' taki performansini cok daha begendigim super star. Lan olum sen niye geldin mardine? Manuda daha iyiydin. Daha akici futbol daha şovmen futbol oynuyodun. Reale geldin sistem adami oldun amk. mençistira geri dönme spekulasyonlarin varmiş dönersen en cok ben sevinirim ha.
Ayrica dunyanin en iyi futbolcusudur bazi çekemeyenlere duyrulur. Bide messi messi demezler mi amk. Messi ne abi yaa hobbit mi yerden bitme biseymi ney???
adam futbolculugun son noktasi. hala gelmi$ m. united da daha iyiydi diyen dangalaklar otuyor ardinda.

la malsiniz la. messiyi de sikeyim.
yine birilerine fena koymuştur varlığı.

dünya'Nın en iyi futbolcusu.
dun aksam da gol bulamayan balondur kendisi. messi sakatliktan cikip 3 ayda gol ve asist kralliginda sollamistir kendisini. onun ezikligini yasiyor sanirim ergen fanlari ve kendisi.
ergen futbolseverlerin idolü. messi' nin serin gölgesinde ıstırahata çekiimiş durumda bu aralar.
messi'den birkaç gömlek aşağıda bir oyuncu. şahsen ben genelde messi'yi maradona ile falan kıyaslarım. ne bileyim zidane, romario, r9, baggio, pele, garrincha vs. ile kıyaslarım. bu adam kanımca medyanın şişirdiği en büyük balon. pr çalışmaları ile messi'nin yanına getirdiler. sebep? rekabet, magazin ve daha çok insan(seyirci).
maradona, messi ve zidane ın gerisinde olan futbolcu. bununla birlikte her ne kadar sevmesem de tarihin en iyi golcüsüdür. ama en iyi futbolcusu olamaz çünkü oyun kurma ve on numara oynama özelliği yok.
medya ronaldoyu messinin yanına getir miş miş. hahaha ulan ne kadar malsınız messi yedekteyken abisi (ronaldinho) ile kıyaslanıyordu ronaldo. ronaldinhoyu gönderdiler barçadan, çünkü büyük geldi. messiyi adam yaptılar barcelonada o sistem falan hepsi plan proje. messi gitsin başka takıma götü yiyosa bi denesin kendini.
son 51 frikiği gole çeviremeyen dünya starı.
Bu akşam gol atacak olan futbolcu.
Aşkımız için uzaklardan sert bir vuruşla gol bekliyorum.