bugün

Valla kariyer anlamında messi de ronaldo da şuan gayet yakin seviyelerde..ayni döneme denkgelmeseler,aralarında bi 10 12 yas olsa, ikisi de kendi dönemlerindeki bütün ödülleri toplayıp ortada maradona falan bırakmayacaktı..Bana gore gene bırakmadılar da..kendisini hic sevmem,ama saygı duyup takdir etmemek gerizekalılik olur..bu adamın devrine denkgeldigimiz için çok şanslıyız..
görsel
görsel
oğlu ile;

görsel
parasını nasıl harcıyor;

http://www.posta.com.tr/r...harciyor-galerisi-1295778
Vergi kaçırdığını zannetmediğim portekizli futbolcu. Kendisini sevmem. Futbolunu da beğenmem. Beğenene saygı gösteririm, o ayrı. Ama, şahsen beğenmem. Topa dokunuşu heyecan vermiyor bana. Bu, benim fikrim tabi kimseyi bağlamaz. Lakin, karakterli bir adam olduğunu düşünürüm oldum olası. Real Madrid'den ayrılmak istediği söyleniyor. Bakalım neler olacak. Ben, suçlu olduğunu düşünmüyorum kendi adıma.
messi kaçırır ama bu adam vergi falan kaçırmaz. bize göre çok büyük para gözükebilir ama ona göre üç beş kuruştan ibaret olan bir miktar para için itibarını her şeyini riske atmaz. ayrıca oldukça iyi karakterli bir insan. zaten canını sıkmış mahkeme falan o yüzden bu haberler. ayrıca başarı da bir süre sonra sıkar o yüzden ingiltere'ye dönmek istemiş olması doğaldır.
manu'ya çeyrek ya da yarı final gördürebilir diye düşünüyorum. portekiz nasıl bu maç yenilir bu maç patlar diye diye yoluna çıkanı gerek uzatmalarda gerek şans eseri geçip kupaya uzandıysa aynısını united da yapabilir.
manuya giderse seneye kırmızı şeytanlar final görecektir sadece cristiano yla kalacaklarını sanmam eğer cristiano pastaysa üstünde çilekleri olacaktır ve bu sayede lige tekrar ambargo koyup şampiyonlar liginde de kupa kaldırırlarsa şaşmamak gerekir .
Quaresma'nın olduğu takımda ben de oynarım demiş.
Galiba beşiktaş'ı alacak.
ispanyada Madrid lobisi çok güçlüdür. Yakın zamanda ikna edilir . Vergi olayı falan kalmaz.
iddia edildiği gibi manu ya giderse seneye gene şampiyonlar liginde oynayacak oyuncudur. uefa avrupa ligini kazanan direkt şampiyonlar ligine gidiyordu yanlış hatırlamıyorsam..

atlanan bir gerçek var ki kendisi messi gibi sadece bir takımda şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşamamıştır. manu da oynarken de bu zaferi yaşamıştı. üstelik o kupa onun sayesinde kazanılmıştı. eğer manu ya geri giderse kesinlikle en az yarı final görecektir takım onun sayesinde. real madrid çok iyi bir takım ama bunun sebebi zaten kendisi. bir paylaşım yapmak gerekse yüzde 40 ronaldo çıkar kalan yüzde 60 ın yüzde 40 ı da ramos ve marcelo çıkar. kalanları yani öyle çok üst düzey oynamıyorlar takımı taşıyan bu 3 ü zaten..
ronaldo ölene kadar real madrid te kalır.real den niye ayrilsin keriz mi.bir barcelona taraftarı olarak gitmez diyorum.'
çalım attığı yok,estetik pek yok. sadece takım arkadaşlarının hazırladığı toplara hayvan gibi fiziğiyle koşup vuruyor. e bunun dünyanın en iyi 2 futbolcusundan biri olarak gösterilmesi zidane,ronaldinho'ya falan hakaret. oyun zekasına ve atletizmine laf etmem ama keyif almıyorum ben bunun oyunundan.
Real madridten ayrılmayı kafasına koymuş oyuncu. Vergi cezası yüzünden ispanya da durmak istemiyormuş.
(bkz: penaldo)
Gollerini sıralıyor.
Futbolcu olmasaydı torbacı olurdu bu.
dövmesi yok, düzenli kan verir ve Filistin'e bağışta bulunuyor. işte bu yüzden !!!!
görsel
bu habertürk adminini seviyorum.
ikizlerine kavuşmuş yıldız. *
görsel
çünkü tam adı Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro olmaktadır.
gelmiş geçmiş en büyük futbolculardan. eski futbol anlayışı değişti artık,bugünkü modern futbol anlayışında sivrilmeyi başaran futbolcular, geçmişteki futbolculardan çok daha teknik olmak, çok daha fazla koşmak zorundalar.

biliyosun, 80´ lerden kalma bir futbol maçını seyrediyosun, adamlar yürüyerek oynamışlar gibi geliyo, e o zamanın yıldız futbolcusuyla bugünkü adamlar karşılaştırılamazlar.

mesela maradona yı bugün kesinlikle durdururlar, o attığı gollerin çoğunu attırmazlardı bugünün defans oyuncuları. ama o zaman başka bi zamandı ve zeitgeist ı farklıydı.

bugünkü oyun gücü ve tekniğiyle cristiano ronaldo, gerçekten nereden bakarsan bak, teknik olarak, atlet olarak, mükemmel durumda olan bir futbolcudur. tarihteki en büyük golcülerden midir belki o tartışılır ama, gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncularından birisi olduğunu kimse tartışmaz bence.
işi zor! Bir tarafta sevgilisi diğer tarafta en yakın arkadaşı..

görsel

http://www.posta.com.tr/r...dustuler-galerisi-1311819
boş kaleye gol atabilme yeteneğine sahip olduğundan dolayı ünlenmiş onun dışında pek bir yeteneği olmayan aldığı parayı asla hak etmeyen şişirilmiş futbolcu.