bugün

en sevdiğim menajerlik oyunudur lakin sevmediğim yönleri de yok değildir. todorov, toledo temur gibi bir kaç sene içerisinde insanlıktan çıkan oyuncuların, real madrid, barcelona milan vs. tarafından ısrarla ilgilenilmemesi, bir semavi, bir hakikat, bir murat sözkesen muamelesi görmesi beni öldürüyor. siz de takdir edersiniz ki; bu tür oyunlarda kazanılan kupalar kadar, portakalda vitaminken aldığınız adamı milyon avrolara satmak da çok önemli ve yaşanması gereken bir zevktir.
transfer güncellemeleri turkstaff.comda var ve hala belkide türkiyede en çok oynanan cm serisi. 4 gün sonra aralık update çıkacak turkstaff.com üzerinden not: katılmak isteyen olursa turkstaff.com turnuva düzenliyor katılın şansınızı deneyin.
Bir tutkudur, yıllar sonra dolabı karıştırırken bulduğumda sevinç çığlıklarıyla muhasebede kullandığım pc'ye yükleyip şu anda da simge durumuna küçültülmüş efsane bir oyundur.
gerçekten çok basit bir oyun olup aynı anda bir den fazla takım yönetebilmek gibi entrasan bir durumu var olan oyundur.

şöyleki aynı anda hem real madridi hem barcayı kontrol edebiliyor transferleride bu yönde yapabiliyorsunuz.

(bkz: yok böyle bir şey)
(bkz: hacı 01 02 oyna o kraldır ya)
inter le tarih yazması çok kolay olan oyun. emre belözoğlu nu 50 milyon a real madrid e satmıştım. ayrıca morten gamst pedersen de tromso den ucuza alınır ve mükemmel performans sergilerdi. ne günlerdi be.
oyun değil simülasyondur sanki..

2005 kadro güncellemesini arayıp bulamadığımdır aynı zamanda.
kaleci sakatlandığında sahadışında tedavi gördüğü oyundur bakınız yediğim gol

http://yfrog.com/2fbunaslgolj
bana göre 01-02'den sonra biten bir serinin herhangi bir versiyonudur.
şu an yıldız isimleri daha yolun başındayken alıp bu adamı ben yıldız yaptım diye hava atabileceğiniz oyun.
(bkz: zlatan ibrahimoviç)
(bkz: ronaldinho)
ayrıca eski yıldızlarla oynamanın da keyfine varabilirsiniz.
(bkz: patrick kluivert)
(bkz: gianfranco zola)
CM serisinin en güzel oyunudur. Daniel Braathen, Cerci, Roncatto ve De la cuesta'yı alan adamın sırtı yere gelmezdi. Daniel Braathen'in soldan bütün oyuncuları çalımlayıp attığı gollerle insanı coştururdu. hey gidi günler, şimdiki fm'ler bu oyunun yanından bile geçemez.
yazın sonunda sildiğin ancak dayanamayarak şu an fıldır fıldır aradığım oyun.aranacak oyun...
ilk göz ağrısıdır,candır,canandır .
kendisinden başka menejerlik oyunu oynayamadığım oyun.
uyku düzenimi alt üst eden gençliğimin katili oyun.
yüzlerce oyuncu keşfettiğimi sandığım ama gerçekte öyle bir futbolcu olmadığını öğrendiğimde hayal kırıklığına uğradığım oyun. 2017 yılına kadar ilerlemiş ve maldini'nin torununu almışlığım var.
temur altunhan gibi bir futbolcunun tanınma sebebi.
oynamaktan asla bıkılmayacak bir oyun gerçekten. halen yıllara meydan okuyor ve büyük bir kitle tarafından hayranlıkla oynanıyor.
efsane
sardımı tam saran oyunlardan, felaket bir merettir.
sabahladığım, akşamladığım, fenerbahçe ilen şampiyonlar ligi şampiyon olmuşluğum vardır...
efsanedir. kendisinden sonra çıkan hiçbir menajerlik oyunu bu kadar keyif vermedi.
en güzel cm serisidir.eskisi kadar oynamasamda hala oynarım.şöyle dönüp bakıyorum 6 yıla neler geçmiş.ayrıca carragher(182) ın kafa hakimiyetinin 14 vassel(170) kafa hakimiyetinin 16 oldugu oyundur.
buradan indirilebilicek oyundur.
cm serilerinin hala en saglami ve 2 devin ayrilmadan onceki son urunudur.

(bkz: todorov geliyor beyler sessizce dagilalim)
bu oyuna bağlanmamın sebebidir, efsanedir.
bilgisayarımın en güzide parçası. oynamayan kişilerin menejerlik biliyorum dememesi gerekir.