senin bamyanı görüp napak biz aq.
uludağ sözlük'te verilen bu müthiş tavsiyeye uydum ve şu anda çırılçıplak sokaklarda geziyorum. linç geliyor. help. evet.
(bkz: eğildikçe parmağı yersin)
bu konuda acayip katılıyorum. Bu kadar gevşeklik olmaz, bu kadar genişlik olmaz. Hele bir de bu ben evlilik öncesi ilişkiye sıcak bakıyorum diyenler yok mu? Deliriyorum.
cinsellik bir ihtiyaç demek götümüzü açıp sokağa çıkalım demek mi oluyor?

müslüman kafası işte, cinsellik tabi ki bir ihtiyaç, eskiler de bunu reddetmiyor ki, eskiden çok küçük yaşta çocuklar evlendiriliyordu, neden?
çünkü ihtiyaç, bunu evlendirmesem her türlü seks yapacak bari evlenip legal seks yapsın diye.

modern toplumda ise evlilik yaşı yükseldiği için seks evlilik dışına taşabiliyor. sonuçta 30 yaşında evlenen var, bu yaşa kadar seks yapmamış birinin zaten biyolojik fonksiyonları bozulur ki akli ve psikolojik sorunlara hiç girmiyorum. bunu bide topluma yayarsak işte tecavüzler, sapkınlıklar, değişik öldürmeli fanteziler ortaya çıkar.

sikişmeyen toplumlar vahşi oluyor çünkü.
Cinsellik uygun bir kişi ile karşılanması gereken bir ihtiyactır. Erkekliğin yetiyorsa babanın önünde aç. Denilecek bir durumdur.
evet arkadaşlar,

Şimdi bir takım çağdaş arkadaşlar ve özellikle bir takım yiyecek ve nesnelere kendi kendine garip isimler takan şehrin insanları seksi bir ihtiyaç gibi görüp, seksin ayıp olmadığını, insanları çok af edersiniz nikahsız da bir birleri ile bir takım cinsel münasebetler içerisine girebileceğini söyler.

mesela kızım evlenmeden erkek arkadaşıyla aynı evde yaşayıp, türlü cinselliklerine destek çıkarım. onlara cinselliği bile öğretirim diyen bir takım ebebeynlerin de bu malum şehirde yaşandığı biliniyor.

biz laikiz diyip kızlarının baba ben mertcanlara gidiyorum, gece orada küçük yaramazlık yapacağız demesini gayet doğal karşıladıkları da aşikar.

eee cinsellik bu kadar doğal ise, bu kadar normal bir ihtiyaç ise penis ve vajinayı neden saklıyorsunuz?

yahu mesela su içmek de bir ihtiyaç, yemek yemek gibi. peki ağzınızı saklıyor musunuz?

özellikle o malum şehrin insanları bu kadar modern iken çıplak neden gezmiyorlar yazları mesela, biliyorsunuz oralar yazın epey sıcak olur.

yani bu da normal bir organ sonuçta, bunlar da el ayak gibi bir organ.

açın abi, bu konuda öncü olun, nasılsa kızınızın mertcanlara giderken "aşkım eczaneden bir şey istiyor musun" demesine ses çıkartmayıp, "aferin kızım bilinmedik yerlerden alma bu tarz şeyleri" diyebilecek kadar modernsiniz çıplak da gezersiniz.