bugün

3 harfli kelimeler arasında söylenmesi en çok tırstıran kelimedir.harflerin sayısal değerleri toplamı da 42 yapar ki konyanın plakası olup en çok cin barındıran ildir.
gin fizz şeklinde tüketilirse oldukça güzel içimi olan içecektir.
eti cin vardi bir aralar, cin deyince o aklima gelir. gerisi hikaye.
siktiğim varlık. evet.
yerken tadi guzel de, ziyaret etme ihtiyaci duyarsa tek gelsindir. bir de mumkunse su gelecek haftanin 10 numara sonuclariyla, bizim gelecekteki veledin tahsil durumunu da soylerse bosuna ugrasmayalim adam olmayacak kerataya.
ayakları terstir aman allahım, düşündükçe bile tüylerim diken diken oluyor.
Fazla uğraşmayin siI gidiklarlar.
Benim önümde bro.

Bir varlık.
şekli ve şemali bilinmemekle birlikte insan kılığına bürünebildikleri söylenmektedir.
görsel
görsel
Bu gece rahatsız oldugum tek konu bu.Oyuzden bunu sızınle paylasarak sızınde rahatsız olmanızı ıstedım.
Hay girmez olaydim da bunları görmez olaydim isimli başlık.

Az önce mutfağa girmiştim bunu okuyunca da acaba rahatsızlık verdim mi diye düşündüm, biri önemli değil panpa diyerek omzuma elini degdirecek diye kosa kosa ablamin yatağına geçtim ayakları ters mi diye de kontrol ettim amk.

Mutlu olduysaniz uyuyun.
görsel
sinir hastası insanların kendilerini çarptığını iddaa ettikleri ve şarlatanların para kaynağı olan varlıklar.
Geceleri korkutabilir.
Tam arkanda.
3 harfli kelime.
genelikle geceleri ortaya çıkıp insanlara musallat olduğuna inanılan varlık.
peşimizdeler. onları farketmemizi bekliyorlar.

(img:#874518)
Amk diyorum başka bişey değil resimlere bakınca.
atayisleri bile tir tir titretir.
hep Bir tanesiyle karsilasmak istemisimdir ayin yapyim cagirdik falan karanlikta oturdum odayi suzdum. kul koydum kul yiyolar die duymustum ama ne geldi ne gitti isterdim bi tane olsun .
Insan bilmedigi seyden korkar. Cahillikten hepsi baska bir seyden degil.
cin bilinçaltında olan korkuların dışarıya çıkarken bıraktığı sistir. aksini iddia eden kendini inkar etsin.
Üç harflilerdir.

Ne de güzel harlerdir.

Gizli: saçma saçma konuşmayın amk, okuyorlar. Komple çarptırcanız bizi.