bugün

Meral akşener, Yavaş hakkında "Mansur Yavaş, artık CHP Genel Merkezi'nin ev kölesi olmuştur" ifadelerini kullandı. imamoğlu'nun ise kendisine hainlik ettiğini söyledi.

Dalına bastımız anda, takkeler düştü, keller göründü. Her türlü çirkinlik ortaya saçıldı" diyen Akşener, kendisine hainlik yapıldığını dile getirdi.

https://m.sabah.com.tr/gu...vo-chpnin-ev-kolesi-olmus
siyasetçilerin neredeyse tamamının, asıl kölesi olduğu şeyin "para" olduğu herkesçe bilinmektedir.
Daha bir sene olmamış beraber ülke yönetmeye kalktığı kişilere bu tür sözler söylüyor. Madem öyleydi niye bir yola girdin , beğenmedin kalktın niye geri döndün. Pişmanım diyor yarın bu dediklerinden de pişman olmayacağını nasil bilelim. Siyasetçiler döner de bu kadar hizli da olmaz .
meral ablamızın sözleridir. mansur başkan hariç söylediği şeylere katılıyorum.

o değilde iyi parti chp ile ittifak ederken bize sürekli "meral akşener fetöcü" diyen akp lilere bakıyorumda şu anda utanmasalar "meral mommy" diye gezecek kıvama gelmişler.. yandaş medya başta atv-ahaber olmak üzere meral akşener güzellemeleri yapar olmuş.. ittifak dağılmadan önce meral akşeneri 15 saniyeden fazla haber yapmayan ( ki yaptıklarında da kötülemek için yapıyorlardı ) bu kanallar şimdi 4-5-6 dakika meral akşenerin söylemlerini haber olarak veriyorlar. şirketteki akp lilere sürekli "alternatif yok diyorsunuz sizde iyi partiye oy verin" dediğimde "fötöco onnor" diyorlardı şimdi düşünceleri değişti mesela birden bire..

biz boşuna 22 senedir ikiyüzlüsünüz diye boşuna demiyoruz arkadaş * reisiniz yakında meral akşeneri de ittifaka davet eder zerre yüzü kızarmaz. zamanında bahçeli ona o bahçeliye neler söylemişlerdi namussuz şerefsiz bilmem ne sonra bir baktık ki can ciğer kuzu sarması oluverdiler lorel ile hardy gibi geziyorlar şehir şehir.
ekrem imamoğlu'na hapis cezası haberini aldığımda Saraçhane'ye koşan bir tek biz vardık. Ama heyhat, bugün geldiğimiz noktada aldığımız karara saygı göstermek yerine hepsinin teker teker hainlik ettiği de biz olduk, dedi akşener.
Meral hanım kaç parti değiştirmiş, tam profesyonel bir politikacıdır. Önce kendine bakacaksın, sonra başkalarını eleştireceksin. Şimdi sen, iktidara gelmek, diyelim başbakan olabilmek adına malum partiyle koalisyona gitmeyecek misin. Daha önce beş on kez yaptın. Biz köle değil de çaresiz kalmışlarız. Atatürk gibi biri çıkabilir mi her zaman, çıkamaz.
Sahip köle ilişkisiyse beni de üye yapın. Fantezi meselesi canm.
Chp deniz Baykal dan sonra tamamen farklı bir yola evrildi.
Ne olursa olsun, ne yaşanırsa yaşansın akp’den vazgeçmeyen bir kitle var.

Bir ülkenin geleceği karardı ama vazgeçmediler, at gözlüğüyle devam ediyorlar. Başlığı açan arkadaş gibi…

Faizi indiriyor alkışlıyor, yükseltiyor gene alkışlıyor.
Açılım yapıyor PKK şehre iniyor alkışlıyor, MHP ile kolkola yürüyor yine alkışlıyor.
Fethullaha laf ettirmiyor alkışlıyor, Fethullah terörist diyor alkışlıyor.

Bu şartlar nedeniyle insanlar yani biz ülkenin yarısı olan bir kitleyi yıkmak için bölünmemek zorunda.

Şuan şahsen Kemalist olarak en güçlü 2. Parti refah bile olsa oy veririm.

Bu kölelik değil, felaketi bitirmeye çalışıyoruz.
kemik kitle dediğimiz, izmir kitlesidir.
Pazarlıkların en çirkini oldu biliyor musunuz, burada, Ankara'da oldu. Mansur Yavaş, geçenlerde çıktığı televizyon programında olanı biteni itiraf etti. Partimizden istifa ettirdiği il, ilçe başkanlarının, Ankara teşkilat mensuplarımızın kendisiyle çalıştığını söyledi. Biz bunları zaten biliyorduk. Bunu alenen televizyonda itiraf etmesine, bu pişkinliğe şaşırdım. Böyle bir ahlaksızlıkla böbürlenen bu şuursuzluğa şaşırdım. Mansur Yavaş, artık CHP Genel Merkezi'nin ev kölesi olmuştur.

Meral akşener
Görevini tam yapamadı. Onun görevi Ankarada Mansur Yavaşın, istanbul da Ekrem imamoğlu nun oylarını bölmekti. Çıkarttığı adaylar oylarını yükseltemedi. Mansur Yavaş, Cengiz Topelin kendisinden Mamak belediye başkanlığını istediğini ama seçilemeyeceğini anlayınca aday göstermediğini açıklad. Akşener oy bölme görevini yarine getiremedi, şimdi yancıdısı olmaya çalıştığı reisine hesap vermeye hazırlansın.
Allah'ın belaları akepeli troller ne yapacaklarını şaşırdılar nonoşlar, neymiş koleymisiz, geçen trollun biri de bizi eşek opmaklan itham ediyordu.

Özetle ne koleyiz ne eşek, he esekten aşağı kalır yanımız yok o başka tabi. B i k t i m a y o l?!?!?!?!
Sözlük yönetiminin içinde bulunduğu durum. Siz de değilseniz müebbet çaylak yemenizle sonuçlanır. Ortamlarda hak hukuk adalet diye gezerler
görsel
meral akşener'in laflarını çomarlar paylaşıp dolaşımda tuttuğuna ve fayda umduğuna göre, tek iştigal alanı akp'yi ve hatta kendi partisini bırakıp chp'ye saldırmak olduğuna göre, sanki daha çok meral akşener akp'nin köleliğini yapıyor gibi.
Akşener söylemlerinde haklı, chpli mezhepçi faşist sürü tarafından saldırıya uğradığında ne ekrem ne mansur agzına açmadı.

Halbuki o, özellikle ekrem i kkdan daha çok severdi.

Fakat burada kabahati kendinde aramalı. Solcuyla yol yürürsen ilk kavşakta solcu, senin solcu olmadığını hatırlar.
Kendini solcu olarak tanımlamayan biri solcuların yanındaysa kendini inkar ediyordur.
Liseden itibaren egitim hayatımın tamamı solcu çevrelerde geçti. Bunlar kadar içi pislik dolu, çıkarcı, namert insan görmedim. Ortalama bir hüdaparlı bile ortalama bir solcudan daha fazla empati yeteneğine sahiptir.

Ben dışarıdan bir vatandaşım, siyasetle işim olmaz, son 4 genel seçimin 4ünde de farklı partiye oy verdim, sola kat'a oy verilmeyeceğini 30umdan sonra anladım;
Da aba sen kaç yaşındasın?. Ben çocukken sen koca bakandın nasıl bilmezsin bunları.
Peki bilmiyorsun tamam, ama bu da senin kabahatin, ağlamayacaksin.
Bunu diyen zatlar kendi partilerinin kölesi oluyorlar...

Neden?.

Çünki halkın değil paranın vekililer. O yüzden...

Bok atan önce kendisine baksın. Hepsi aynı yolun yolcuları...
Kölelik değil de Stockholm sendromu sanki. Ortadaki tüm olumsuzluğa rağmen hala olumlu duygular beslemek gibi bir durum söz konusu çünkü.
---
meral akşener, yavaş hakkında "mansur yavaş, artık chp genel merkezi'nin ev kölesi olmuştur" ifadelerini kullandı.
---

mansur yavaş chp üyesi değil mi? mansur yavaş chp'nin adayı değil mi? murat kurum da akp'nin ev kölesi mi şimdi mesela?

hadi "mhp'nin başkanı akp'nin kölesi olmuştur", "türkiye cumhurbaşkanı avrupa'nın bilmemnesi olmuştur" dersin falan anlarım da, bu ne kadar gerizekalıca, chp adayına saldırayım da akp'yi sevindireyim diye edilmiş bir laf.
Konu ile hiç ilgisi olmamakla birlikte "köle" kelimesini duyduğum an aklıma direkt kuki geliyor.
Konu ile hiç ilgisi olmamakla birlikte "köle" kelimesini duyduğum an aklıma direkt kuki geliyor.