bugün

büyük salaktır efendim. azıcık sosyal medyayı takip etse bile farkedebileceği gerçeği görmemektedir. teröristlerle kolkola girenler mi dersin askerimizi şehit edenlerin cenazesine gidenler mi dersin - bahaneleride var bunun için - hatta ve hatta atatürk'ün bizzat idam emrini verdiği ve terörist olarak tanımladığı seyit rıza'nın idam yıl dönümünü kutlayan mı dersin hepsi var. bakmayın hala içlerinde vatan sevdalısı birkaç baba yiğit milletvekili var onlarla göz boyuyorlar. onlarından biran önce o partiden çıkmaları ulusalcı bir partide birleşmeleri lazım.
Atatürk'e sonsuz sevgi ve saygı duymamla birlikte sonuna kadar katıldığım önermedir.

Atatürk'ün yolundan gitmeyip, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde cumhuriyetin ilanını sindiremeyip, mısıra giden tayfada yer alan adamın oğlunu (bkz: ekmeleddin ihsanoğlu) aday gösterip Atatürk'e ihanet etmiştir. Bana kimse savunmasın chp atatürkçü diye. akpliler ne kadar atatürk'ü sevmiyorsa, chp ve mhpli parti yöneticileri de o kadar sevmiyor. Bir an önce chp'nin bu adamların elinden kurtulması gereklidir. bu seçimlerde rengini iyice belli edecektir.

atatürk milli mücadele için her şeyini feda edip anodolu'ya bir direnişi başlatmaya gitti. bunlar oturdukları koltuktan muhalefet etmeyi bile beceremiyor.
Safım benim.

Chp nin atatürkçü kadrosu kaset kumpasından sonra tasviye edildi. Şu an ki chp nin ideolojisi belli bile değil.
evet en atatürk'çü parti akp. o yüzden akp'ye oy vermeliyiz.

bu sözlükteki akgötler herkesi kendileri gibi mal sanıyorlar ya ona yanıyorum.
At gözlüğü takan CHP'lidir. Bir de 3 oy CHP'ye 1 oy HDP'ye kampanyaları falan vardır.
beyni yanmış chplidir. bu partinin içi kolay kolay temizlenmez. ya bunu başaracaklar ya da muharrem ince liderliğinde yeni bir parti kuracaklar.