bugün

çevrenize bakın namazlı abdestli bir tane chpli yoktur. seçmen profili ise kimlik müslümanları, deistler, ateistler ve islam dışı din mensuplarından oluşmaktadır. Genelde abdest güsül bilmeyen bu kitlenin cenabetliği partinin siyasi istikrarı sağlayamamasına en büyük sebeptir.
Camiye imama seçmediğine göre Siyasi partinin ve seçmenlerinin namaz kılıp kılmaması, dindar olup olmaması, hangi dinden, mezhepten oldukları kısaca dine dair hiç bir yönleri önemli değildir.

CHP'yi bir yana bırakalım sözde en çok namaz kılan dindar Müslüman kesim AKPKK'da ama en çok hırsız, yandaş, yalancı, hak yiyen, eski kaşar, yeni kaşar, türlü türlü ensest, çarpık vb. iş yapan, sapıklık sapkınlık yapan, küçük kızlarla evlenen, oğlancı vb. hepsinin de gidip AKPKK'ya üye olması tesadüf mü AMK!

Ülkede en çok işçi ölümü, terör katliamı, açlık, sefalet, hırsızlık vb. her tür adiliğin en çok AKPKK döneminde olması da ayrı bir enteresandır!

CHP seçmeninin bizzat tanımasak, bilmesek yutacağız denecek türden AK Trol başlığı.

C.B seçimlerine kadar bütün seçimlerde CHP'ye oy verdim, bir tanesinde MHP'ye oy verdim ve ben Ateistim! Şimdi de oy kullandığım seçim bölgesine göre Vatan partisi veya HEPAR'ı destekliyorum, bu seçim HEPAR yok o zaman Vatan Partisi! Sebebi de içinde hırsız, yalaka, dolandırıcı, vatan haini, siyasetçi liboş, yandaş, çıkarcı, PKK'lı, şeriatçı vb. vb. adamlar olmaması, içinde adam gibi hem başarılı, hem dürüst, hemde Atatürkçü insanlar bulunduran, eylemleri bir işe yarayan 2 parti olmasıdır!

Babam Kur'anı hem Arapça hem Türkçe okuyabilir, Ayetleri neredeyse ezbere bilir, Annem keza aynı durumda, oruç tutarlar, namaz kılarlar! Dedem ve dedeleri namaz kılan, oruç tutan, Mümin kelimesini tam anlamı ile yerine getiren, islam alimi denecek kadar islama hakim kişilerdi! Ayrıca Müezzin Oğulları diye anılan sülale (AKPKK'lı şerefsiz ile zerre akrabalık yok)! Üstüne bazıları ibadet ettiği kadar rakının da dibine vuran kitledir! Türban, çarşaf işleri yoktur!

Bu adamların tamamı sosyal demokrat, kurulduğu günden beri CHP'ye oy veren adamlar! Sen bunlardan daha mı Müslümansın AMK!
Edit; "israel" adlı trolün anası her gece izmir'de başka bir adamın koynunda uyandı ve kendi de yataktan kalktıklarında peçete ikram ediyordu ki bu kadar iyi analiz etmiş sanırım!
chp genel merkezi'ndeki mescitten haberi olmayan yazar beyanı.
Şaka bir yana cidden doğru söylüyor adam bak. Yazın bi kenara her söylediğini.
görsel
napak seçim gecesi ev ev dolaşıp hortumla milleti mi yıkayak amk.
Cehenneme Hazırlayan Parti, CHP.
Ahaa chp'nin iktidar olamama bug unu ifşa ettin amk şimdi nedecüğük.
hac sırasında cenabet müslümanlar yüzünden koca vincin devrilmesini açıklayamayacak göt kılı tespiti.
Bir chpli olarak kahkaha artırmıştır. Ulann hahahah.
seçim kazanmanın abdestli olmakla kazanılmadığı tam tersine kazanmanın cenabet, ahlaksız ve yobaz olmakla doğru orantılı olduğu ülkemde yanlış bir önermedir.
son 15 senedir ne olduğu ortada.
damacana siken, ördeğe tecavüz eden ve annesinin bacaklarını görünce hallenenlerin zaferleriyle çalkalandık yıllarca.
Adana'da da güneşe ateş edenler yüzünden kış yaşanmıyor zaten.
yerinde tespittir.
Dedi münafık adam..
(bkz: öyleyse oylar hedepeye)