bugün

(bkz: jacques chirac)
(bkz: bernadette chirac)
Kanında aşırı derecede bozukluk olan kekosever.
Tavsiyem Kızılaydan bir kilo hakiki türk kanı alıp damardan enjekte etmenizdir yoksa sittin sene geçmez bu kekoluk,
Ama Kızılay ambulanslarını molotofladıktan sonra kan verirmi kürtlere orasını bilemem.
varlığı bazı kahve renki kanlı yazarları çildirtmiştir reis severlerden katbekat iyidir hata kıyaslanamaz bile severek takip ettiğim yazar iyiki varlar. başarılar diliyorum kendisine.
efsane olma yolunda adim adim ilerleyen, istikrarli yazar. yazsin efendim.
lezbiyenleri cok sevdigini bana ileten yazar.
bana gay olduğumu söylemiş. noldu lan senle ilişkiye milişkiyemi girdim ne açığımı gördün?
lazlarda cesaret olmadığını söyleyen pkkli yazar kişisi. sen merak etme amerikan ordusundan çok cephane var lazlarda.

edit: çok faşist ve ırkçı bir kekodur 2 dakikada kürdistanı kurdu dikkat et reelde alırlar havanı.
Sevdigim sozluk yazaridir. Lutfen su cocukla ugrasmayin sonunda nickaltida girdim ameka.
Fransa'da fransızca konuşabilen dahilerden(!) bununla övünebiliyor olan ve üstün zekasını ana tarafı olan fransızlardan almış hewal.
Şimdi sen fransada yaşadığından olaya biraz fransız kalmışsın olay tam olarak şudur hewal;
Irkçı, insan ırklarının renk ve fiziki şekil esas alınarak birbirlerinden üstünlüğünü temel alan Irkçılık felsefesini benimsemiş kişilere verilen addır.
Yurtseverlik ya da vatanseverlik bir bireyin ülkesine duyduğu sevgi ve bağlılıktır. Zaman içerisinde farklı anlamlara gelmiştir, ve anlamı çevre koşullarına, coğrafyaya ve felsefeye oldukça bağımlıdır.
Milliyetçilik duygusuna yakın olmakla beraber milliyetçilik, her zaman vatanseverliği beraberinde getirmez. Benzer şekilde, vatanseverlik de milliyetçiliği şart koşmaz.

Şimdi vatanseverlik düşüncesini anlayabilmen için insanın sahip olduğu bir vatantoprağı olması lazım ki, bu yüzden algılayamıyorsun işte.
k*rdistan kurulacak diyen pkklı, güldürdü beni, bunun gibilerini türk bayrağını öptüre öptüre asit kuyusunda yakacaksın, diğer hewallerin gözü önünde yapacaksın ki ibret alsın kansızlar.
lideri buymuş,
https://encrypted-tbn2.gs...eLPC01JD0Qo8P5VyViNSoXVmc
Mübarek kandilde bari kürtlük yapma.
(#27714734)

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya çalışan keko. Bunun gibi cahiller yüzünden zaten bu ülke adam olmuyor.

Ağır ceza mahkemesinin kağıtları başlığın görsellerinde mevcut. illa Kürtlük yapacağım diye bir şeyi Körkütük savunmanın mantığı nedir?
bazı yalancı iftiracı ve asılsız haberleri yalanladığı için ülkücülere dert olmuş yazar. Her gösterilen belgenin doğru olmayacağını, doğru olsaydı diğer gazetelerinde haber yapacağını bilen güzel insan. Yanındayız yoldaş bırak gelsinler.
(bkz: esteban)
Bir yazardır, sanırım kıro.
yazar olacak diye çoluk çocuk kandırıp onları pazarlayan yazarmış kendisi yakıştıramadım *

ibrahim Tatlıses'i göreve çağırıyorum.
"Duydum yine kudurmuş piçler"
11. nesil terörist.
Bilgili birine benziyor. Bilemedim.
Bir yazar.

Fransanın trollude hiç çekilmiyor arkadaş ya türkiyeyi vikipediadan öğrenen birinden bu kadar oluyo çokta üstüne gitmeyin çocuktur daha o.
k*rt olduğu için sevmediğim yazar.
Fransada olup 2 saatlik sinavi dert eden yazar. Konyada 30 dk tahammul edeceksen gel degiselim.
güncel Önemli Başlıklar