bugün

en son paris moda haftasındaki defilesini ilgi çekici konseptle yapmış marka.
'erkekler de hamile kalmalı' yazılı pankartlarla ürün sergilemek, az anasının gözü değiller.
o kadar cok korsanı var kı melekette. orjınalını almaya utanıyor ınsanlar.
birçok erkek parfümü bedelinin altında kalitede diye yorumlar alan fakat ne hikmetse bir şekilde kendini sattırıp vazgeçilmez olabilen marka.
bayanlara yönelik makyaj mazemesi, cilt bakım ürünleri ve moda sektöründe ürünler üreten fransız markası.
overrated marka.
mascaralari o kadar da güzel değildir. ama benefitten iyidir her haliyle.
Chance parfümü lise yıllarımı anımsatır.
Çok güzel tshirtleri olan marka.
Biraz pahalı. 800 tlcik.
marilyn monroe'nin yatarken üzerinize ne giyiyorsunuz sorusunu chanel no:5 cevabı verdiği de iddia edilmektedir.
görsel
Bu parfümü kullanan kızlar, kullanın kızlar!
çakmalarıyla ünlü marka.

orijinalini alıp çakma olmadığına ikna etmek lazım milleti.
Preston...

Anlayan anladı...
gözlüklerinin türkiye'de satışı, markanın yöneticileri tarafından, türkiye'deki indirim alışkanlığı sebebiyle durdurulmuştur. Sadece istanbulda kendi mağazasında satılıyor diye biliyorum.
Parfümünün deli gibi güzel kokmasının yanında ebesinin şeyi gibi pahalı olması ile ünlü marka...

Parfümüm bitti, bana hediye alın lan...
Parfümünü tek geçerim.

görsel
Allure parfumunu liseden beri kullandığım marka. Bırakıp bırakıp geri döndüm, hastasıyım.
Knee'nin yakın ve clan arkadaşı. espor Tekken 7 sıralamasında 6. sıradadır. Alisa, Eliza ve Julia Chang ile dehşet oynar.
Kokusu beni benden alan parfüm. O kadar naif ve cezbedici bir koku. Chanel'in klasik kokusundan daha güzel. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Açılış; Greyfurt ve Ayva
Ortalar; Yasemin ve gül
Kapanış; Misk

görsel

(bkz: Chanel Chance Tendre)
(bkz: Chanel parfüm)