bugün

cska maçının ilk yarı sonlarında vücudunu esneterek mutlak golü çıkarmıştır.

(bkz: adam uçtu beyler)
(bkz: rüştü reçber/#10123007)
rüştü'nün futbolu bırakması gündeme geldikten sonra beklentilerimizin arttığı kaleci.
umarım kaleye geçer ve uzun yıllar beşiktaş'a başarılı bir şekilde hizmet edersin.
beşiktaş'ın uzun süre, kalesinde sıkıntı yaşamayacağının canlı kanıtı olan genç yetenek.
beşiktaşımın genç yeteneği aynı zamanda çok yakışıklıdır kendileri.
hakan arıkan da 8 gol yiyene kadar aynen böyle bi kaleciydi. ama çok dağıldı daha sonra. inş. bu arkadaş 8 gol yemez.
özgüveni yüksek 22 yaşındaki file bekçisi.
"nietzsche'nin çok sevdiğim bi lafı var unutan iyileşir der, ben yediğim golü unuttum, kaleci balık hafızalı olmalı." - cenk gönen
Dünkü rapid wien macinda oyle toplara uzandi ki kendisinde bir plastic man goruyorum adeta.
2 seneye kalmaz, bırakın türkiye'yi avrupanın en iyi kalecisi olacaktır.
volkan'ı örnek almasa bari,

(bkz: volkan demirel kontrolünde gol olan top)
bir fenerbahçe taraftarı olarak geleceğini çok parlak gördüğüm yıldız adayıdır. nazar değmez inşallah *
petr cech'i idol aldığını tahmin ediyorum, o kadar benzer noktaları varki saymakla bitmez.
bir gün önce ufuk ceylan'a gülen bjk'lileri mors etmiştir.
2 ay sahalardan uzak kalacağı söylenen kaleci.sıçtık ki ne sıçtık.
ibb li yere yatsana abdullah ın futbolcularınca sakatlanmıştır.
sonu ramazan kurşunlu gibi olacak kalecidir.

not: inşallah olmaz la iş yapar bu gelecekte.
özellikle bire bir pozisyonlarda başarılı olan genç kaleci.
her tarafından yetenek akan beşiktaş'ımızın genç file bekçisi. şu an victor valdes'in yerine oynasa sırıtmaz.
yeteneklidir.bir diğeri için;
(bkz: onur recep kıvrak)
bu ikisi varken milli takımda kaleci sorunu olmaz.
onu ilk tanıdığımız maçta da sevince boğulmuştuk. *
http://www.youtube.com/watch?v=vPee6f_raPw

(bkz: 30 mayıs 2009 denizlispor beşiktaş maçı) *
dün gece ki kasımpaşa-beşiktaş maçının gizli kahramanı.
beşiktaş'a en fazla yakıştırdığım kişilerden biridir. geleceğimizdir. kırmızı formasını istiyorum bulamıyorum sezon başından beri, çok dertliyim. r leri söyleyemeyişiyle seviyoruz kendisini.
"bakın ben kaleciliğin tanımıyım" diye bas bas bağıran biridir kendisi. umarım uzun yıllar as kaleci olarak beşiktaş'ın kalesini korur.

tek eksiği tecrübe.
milli takım filan süpürecek özel yetenek.
beşiktaş'ın geleceği, göz bebeği, çocuğudur. yeterli tecrübeye ulaştığında türkiye'nin yetiştirdiği en iyi kaleci olacaktır. ayrıca beşiktaş'ın en yakışıklı futbolcularından biridir kendisi.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/cenk-gönen-116684/
görsel
güncel Önemli Başlıklar