bugün

islam ile ilgili konularda çok tehlikeli görüşleri var. yahudilerin, hristiyanların vs. cennete girebileceği gibi. tam dinler arası diyalog söylemi. bunu söylemek, inanmak küfürdür. özellikle dini bilgisi düşük insanların uzak durması gereken bir insan.
Şansa müslüman anne babadan doğup kağıt üstünde müslüman olarak sadece kendi gibilerinin cennete gireceğini sanan kişilerin beğenmediği kişidir.
Sevmedim.
inanılmaz tatlı "amına koyayım" diyen youtuber.
buna özenim sikkael diye nick almıştım zamanında :/
genelde aşırı özgüvenli ve rahat insanlardan hazzetmem. bu özellikleri taşıdığı için kendisinden de hazzetmiyorum.
çok kitap okumuş bir şahıs. ama aşırı özgüven ve rahatlık olmuyor işte.
Kenan Işık'ın komadan uyandığında, michael sikkofield olduğunu kabullenemeyeceği kişi.
Karikatür gibi bir adam. Gayet komik. Bazen açar izlerim.
Twitter ve ekşi sağolsun. Yine bir sosyal medya ünlüsünü tanıdık. Sabah Twitter'da bakarken haberlerine, cemre Demirel'i kız olan sandım. Oyuncu herhalde dedim. Meğersem kazın ayağı öyle değilmiş. Erkek olan cemre'ymiş. Cihangir solcusu filan herhalde ki onları da eleştirmiyorum, herkese saygım var. Böyle adamları konuşurken dinlesen, yanlarında istedikleri kadın figürü kesinlikle sarışın, saçlar fönlü, mini elbiseli bir değil dersin. Ama ne olursa olsun bu safozların aklındaki hayalindeki tek kadın tipi bu. Bunlar bu kadar. Sıkıp sallamalarına he he deyip geçin. Yalnız tam sözlük yıkığı tipi yok mu bu cemre'de. Saçlar yağlı, sakalının içinde bit yürüyor gibi. Ama işte kadınlar paraya bakıyor diyenlere de örnek olsun bu adam. Zeka her şeydir arkadaşlar.
Süper bir adam yayınladını severek izliyorum geçen efe aydallar güzel bir canlı çıkardılar.
https://youtube.com/short...sAn0k?si=8DkiRM8rXa-H_ybc

31cilere güzel tavsiye veren şahsiyettir.
Aaaa erkek miymiş.
tek daşakla am bulmuş ve vurmuş.
böyle itici gelen '' ben bilirim '' iddiasının öne çıkışı ve aşırı rahat bir havası olan kişi. pek hazzetmiyorum.
Din hakkında keyfinin kahyası göre fetva veren bir şahsiyet. "Sadece kuran yeter" demesi bile kendi üşengeçliği için bir kanıttır.
seviyorum bu adamı ya.
Bomboş bir adam. Sosyal medyadaki ucubeler bunu peygamber bellemiş. Sarhoşken sevgilisini dövmüş, saçma sapan bir argümanla kendisini savunuyor. Bunu savunanlarda çük kadar akıl yoktur.
cemre demirel büyük badireler atlatmış olmasına rağmen ayakta kalmak için direnen kalbi güzel bir adam. bazı konularda fikirlerim kendisiyle uyuşmasa da denk geldikçe yayınlarını takip ederim.

allah kendisine ve annesine sağlıklı ve hayırlı uzunca ömürler nasip eylesin.
inşallah iyileşmesini dilediğim çok sevdiğim güzel insan.
Hastalığı hakkında bir şey söyleyemem ama youtube yayınlarıyla parayı kaldıran eleman. Her gün yayın yapıyor ve izlenmeleri gayet iyi. Hem müritlerinden gelen para, hem de reklam gelirleriyle her ay birkaç yüz bini cebe indiriyordur.
Özgüvenli ve keskin cümleler kurduğu için ve yeni neslin gözlemini iyi yaptığı için çoluk çocuğun sevdiği bir kişi. Gerçi sosyal medyada günde bir iki saat geçiren herkes aynı gözlemleri yapabilir. Neyse.

Öyle büyük cümleler kurma evladım, boğulursun mazallah.
.
Hastaymış, Allah şifasını versin.
severek izliyorum fakat sarhoş halde sevgilisini dövdükten sonra onu savunanları anlamıyorum. tamam seversin edersin ama bu resmen adama tapmak.
ilk başlarda sevdiğim takip ettiğim yeri geldiğinde kanalına üye olduğum yeri geldiğinde kendisine donate attığım zeki bir adam. ama daha sonradan çok itici bir adam olduğunu fark ettim. sürekli hastalığını kendine kalkan edinerek kendini her şeyden mübah zanneden bir adam. kendisine biri tavsiye verdiğinde tersleyen kanalından banlattıran düşük karakterli bir adam. hele ki o takipçileri. sözde şeyhliğe müritliğe tasavvufa karşılar. ama adamı şeyhleri gibi savunmaları yok mu ? işte bu gerçekten omurgasızlık. bence bir insan sırf hasta diye her şeyden münezzeh olmamalı.
bakımsız sarhoş bir mezcup. nabza göre şerbet veren adam.
Nefret objesi.
Kendisi ekşicileri öyle delirtmiş, öyle köpürtmüştür ki merakımı celbetti. Sadece nefes alması üzerinden on sayfa entry girebilecek kıvamdalar. Bunlar, işte benim stilim yarışmasından Ayşegül; cemre de Emel. Öldüresiniz var adamı. *
Ekşi sözlük, salyaları akarak kudurduğuna göre adamda kesin bir cevher var.

Gerekçelerini bilen varsa alırım bi' dal.